Chceš si zacvičiť toto video?

Najprv si musíš aktivovať členstvo. Pozri si výhody, ktoré získaš.

DĹŽKA VIDEA
14:00
Obtiažnosť
Náučné video
Hodnotenie videa
4.5
Inštruktor
Eva Cikrytová
Eva CikrytováVÝZVA DO PLAVIEK 2020
Obľúbené
Inštruktor
Eva Cikrytová
Eva CikrytováVÝZVA DO PLAVIEK 2020

PLAVKOVÁ VÝZVA 2020 - Zdravá večera a čo jesť pred a po cvičení

informácie o cvičení

V treťom videjku o stravovaní si povieme viac o tom, čo si dať na večeru i o tom, čo jesť pred a po cvičení, aby sme dosahovali želané výsledky a čo najmenej zaťažili naše trávenie.

Vedela si o tom, že je nesmierne dôležité večerať včas? Je to jedna z najdôležitejších vecí, čo vieš pre svoje telo urobiť. Viac o tejto téme sa dočítaš v tomto článku (https://www.jimejinak.cz/vecerite-pozde-studie-zjistila-co-to-dela-s-vasim-telem/).

Odborníčka Evka nám ešte prezradí, čo by sme si mali naložiť na tanier, ak chceme chudnúť, a prípadne si zlepšiť i naše zdravie.

I v tomto prípade mysli na to, že ak neholduješ čisto rastlinnej strave, vyberaj si namiesto strukovín iný zdroj bielkovín (rybky, vajíčka a pod.). Dôležité je, aby boli kvalitné, z overeného zdroja a aby to na večer nebolo nič ťažké, čo by tvoje trávenie zbytočne zaťažilo.

Okrem toho, čo večerať sa vo videu dozvieš aj:

  • Kedy je dobré cvičiť?

  • Aké jedlo si naložiť na tanier pred tréningom?

  • Čo doplniť po cvičení?


Tak si urob pohodlie a poď sa s nami naučiť niečo nové. :-)

 

Na záver zopár receptových tipov. ;-)

Ak máš na večeru chuť odľahčiť trávenie s rastlinnou stravou:

Paradajkovo-šošovicové karí

Tofu so zeleninou na thajský spôsob

 

Ak máš na večeru chuť na rybku: 

Bylinkový losos a kaša z červenej šošovice

Pečený sumček so zeleninovými plátkami

 

Ak si chceš dopriať vajíčka či syr: 

Špargľová polievka s bryndzou

Stredomorská frittata s bylinkami

 

Chýbajú ti recepty s mäskom? Prídu v ďalšom videjku, ktoré bude venované obedom.

...

Na záver ešte zopár dôležitých informácií: 

  1. Pripomíname, že do 20.5. sme predĺžili možnosť zapojiť sa do súťaže o skvelé ceny. Presné podmienky súťaže nájdeš TU.

  2. Vypočuj si Meditáciu vďačnosti. Ideálne, ak ju budeš počúvať každý deň, napr. ako tvoj nový ranný rituál. Budeme v nej ďakovať za svoje dokonalé telo, ktoré už teraz máme a podporovať sebalásku - tak dôležitú esenciu (nielen) pri chudnutí. Môžeš si ju pozrieť TU. Ale môžeš si ju STIAHNUŤ vo formáte MP3 TU.

  3. Nefunguje Ti video plynulo? Zníž si kvalitu videa v pravom dolnom rohu kliknutím na ozubené koliečko a vyber najnižšiu hodnotu. Ďalšie rady, tipy a odpovede na Tvoje otázky NÁJDEŠ TU.


 

Inštruktor

Eva Cikrytová
Eva CikrytováVÝZVA DO PLAVIEK 2020
Narodila jsem se s vrozenými vadami ledvin a močových cest. Svoje první narozeniny jsem oslavila na operačním stole. Následovaly další operace, narkózy, léky. Chronickou rýmou, akné, angínami, záněty močových cest, bolestí zad a podbřišku, pískáním v uších a mnoha dalšími už ne tak vážnými potížemi jsem trpěla přes 30 let. Klasická medicína mi neuměla pomoci a potíže a operace přibývaly. Prekanceróza na děložním čípku, plicní embolie, šílená únava, smutek, chronická nevyspalost. Trvalo dvacet let, než jsem pročetla všechny možné knihy o zdraví a výživě, než jsem vyzkoušela všechny výživové směry, diety a našla svoji cestu, po které od té doby kráčím a beru s sebou všechny, kdo chtějí mít normální váhu, chtějí se uzdravit a získat životní energii. Po změně jídelníčku se můj život zásadně změnil. Shodila jsem 20 kg, přestala jsem se cítit jako chodící mrtvola. Začala jsem žít a navzdory genetice se zbavila léků, injekcí na ředění krve i nálezu na čípku. Je mi čím dál lépe, konečně mám své zdraví ve svých rukách a energie po čtyřicítce tolik, kolik jsem ani ve dvaceti neměla. Od roku 2009 vedu kurzy zdravého vaření a od roku 2011 projekt Jíme Jinak.cz, který začal z obrovské vášně k dobrému jídlu a radosti z uzdravení jako obyčejný blog s recepty pro kamarádky. Časem se na něj začali přidávat cizí lidé a web ožil. Lidé psali úžasné zprávy o tom, jak jim naše recepty pomohly upravit váhu a jak se změnilo jejich zdraví. Od roku 2012 vedu online kurzy, kterými už prošlo 15 tisíc lidí. Jejich výsledky jsou ohromující. Mizí únava, letité bolesti, chronické záněty, autoimunitní i onkologické onemocnění. Stále mě nepřestává fascinovat, jak se naše tělo dokáže rychle začít uzdravovat, když mu dáme dobrou výživu. O tom se ale nedá vyprávět, to se musí zažít. Takže konec výmluv, chopte se vařečky, už za pár dní může být lépe! Autorka projektu jimejinak.cz
Čítať viac

Moja poznámka

Páči sa ti tento program? Predtým, ako si ho zacvičíš si musíš aktivovať členstvo

Klasické fitko

Svoje krivky vystavuješ na verejnosti

Jedno miesto, tí istí ľudia

Zápchy, preplnená MHD, preplnené parkoviská

Mnoho času stráveného mimo domova

Hľadanie opatrovateľky alebo fitka s detským kútikom

Musíš si obliecť drahé trendy oblečenie aby si zapadla

Keď odídeš z hodiny skôr, cítiš sa trápne

Cca 80 €/ mesiac

rounded arrowcompare

Fitshaker PREMIUM

Doma na teba nikto nepozerá

Cvič kedykoľvek chceš

Stačí prísť k zariadeniu s internetom a cvičíš

Viac času na rodinu a priateľov

Počas cvičenia môžeš strážiť deti

Cvič v pokoji aj v pyžame a nenalíčená

Cvičenie môžeš kedykoľvek prerušiť

Len null€/ mesiac

info icon

100% záruka vrátenia peňazí. Vyskúšaj PREMIUM členstvo na 2 mesiace. Ak si myslíš, že to nestojí za € mesačne, ihneď ti vrátime peniaze a zrušíme účet bez akýchkoľvek otázok a pripomienok.

warranty