Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

Dĺžka videa
14:00
Obtiažnosť
Náučné video
Hodnotenie videa
4.6
Inštruktor
Eva Cikrytová
Eva CikrytováVÝZVA DO PLAVIEK 2020

PLAVKOVÁ VÝZVA 2020 - Zdravá večera a čo jesť pred a po cvičení

Informácie o cvičení

V treťom videjku o stravovaní si povieme viac o tom, čo si dať na večeru i o tom, čo jesť pred a po cvičení, aby sme dosahovali želané výsledky a čo najmenej zaťažili naše trávenie.

Vedela si o tom, že je nesmierne 
dôležité večerať včas? Je to jedna z najdôležitejších vecí, čo vieš pre svoje telo urobiť. Viac o tejto téme sa dočítaš v tomto článku (https://www.jimejinak.cz/vecerite-pozde-studie-zjistila-co-to-dela-s-vasim-telem/).

Odborníčka Evka nám ešte prezradí, čo by sme si mali naložiť na tanier, ak chceme chudnúť, a prípadne si zlepšiť i naše zdravie.

I v tomto prípade mysli na to, že ak neholduješ čisto rastlinnej strave, 
vyberaj si namiesto strukovín iný zdroj bielkovín (rybky, vajíčka a pod.). Dôležité je, aby boli kvalitné, z overeného zdroja a aby to na večer nebolo nič ťažké, čo by tvoje trávenie zbytočne zaťažilo.

Okrem toho, čo večerať sa vo videu dozvieš aj:

 • Kedy je dobré cvičiť?
 • Aké jedlo si naložiť na tanier pred tréningom?
 • Čo doplniť po cvičení?


Tak si urob pohodlie a poď sa s nami naučiť niečo nové. :-)

 

Na záver zopár receptových tipov. ;-)

Ak máš na večeru chuť odľahčiť trávenie s rastlinnou stravou:Paradajkovo-šošovicové karíTofu so zeleninou na thajský spôsobAk máš na večeru chuť na rybku: Bylinkový losos a kaša z červenej šošovicePečený sumček so zeleninovými plátkamiAk si chceš dopriať vajíčka či syr: Špargľová polievka s bryndzouStredomorská frittata s bylinkami

 

Chýbajú ti recepty s mäskom? Prídu v ďalšom videjku, ktoré bude venované obedom.

...

Na záver ešte zopár dôležitých informácií: 

 1. Pripomíname, že do 20.5. sme predĺžili možnosť zapojiť sa do súťaže o skvelé ceny. Presné podmienky súťaže nájdeš TU.
 2. Vypočuj si Meditáciu vďačnosti. Ideálne, ak ju budeš počúvať každý deň, napr. ako tvoj nový ranný rituál. Budeme v nej ďakovať za svoje dokonalé telo, ktoré už teraz máme a podporovať sebalásku - tak dôležitú esenciu (nielen) pri chudnutí. Môžeš si ju pozrieť TU. Ale môžeš si ju STIAHNUŤ vo formáte MP3 TU.
 3. Nefunguje Ti video plynulo? Zníž si kvalitu videa v pravom dolnom rohu kliknutím na ozubené koliečko a vyber najnižšiu hodnotu. Ďalšie rady, tipy a odpovede na Tvoje otázky NÁJDEŠ TU.

Pomôcky

Bez pomôcok

Inštruktor

Eva Cikrytová
Eva CikrytováVÝZVA DO PLAVIEK 2020
Narodila jsem se s vrozenými vadami ledvin a močových cest. Svoje první narozeniny jsem oslavila na operačním stole. Následovaly další operace, narkózy, léky. Chronickou rýmou, akné, angínami, záněty močových cest, bolestí zad a podbřišku, pískáním v uších a mnoha dalšími už ne tak vážnými potížemi jsem trpěla přes 30 let. Klasická medicína mi neuměla pomoci a potíže a operace přibývaly. Prekanceróza na děložním čípku, plicní embolie, šílená únava, smutek, chronická nevyspalost. Trvalo dvacet let, než jsem pročetla všechny možné knihy o zdraví a výživě, než jsem vyzkoušela všechny výživové směry, diety a našla svoji cestu, po které od té doby kráčím a beru s sebou všechny, kdo chtějí mít normální váhu, chtějí se uzdravit a získat životní energii. Po změně jídelníčku se můj život zásadně změnil. Shodila jsem 20 kg, přestala jsem se cítit jako chodící mrtvola. Začala jsem žít a navzdory genetice se zbavila léků, injekcí na ředění krve i nálezu na čípku. Je mi čím dál lépe, konečně mám své zdraví ve svých rukách a energie po čtyřicítce tolik, kolik jsem ani ve dvaceti neměla. Od roku 2009 vedu kurzy zdravého vaření a od roku 2011 projekt Jíme Jinak.cz, který začal z obrovské vášně k dobrému jídlu a radosti z uzdravení jako obyčejný blog s recepty pro kamarádky. Časem se na něj začali přidávat cizí lidé a web ožil. Lidé psali úžasné zprávy o tom, jak jim naše recepty pomohly upravit váhu a jak se změnilo jejich zdraví. Od roku 2012 vedu online kurzy, kterými už prošlo 15 tisíc lidí. Jejich výsledky jsou ohromující. Mizí únava, letité bolesti, chronické záněty, autoimunitní i onkologické onemocnění. Stále mě nepřestává fascinovat, jak se naše tělo dokáže rychle začít uzdravovat, když mu dáme dobrou výživu. O tom se ale nedá vyprávět, to se musí zažít. Takže konec výmluv, chopte se vařečky, už za pár dní může být lépe! Autorka projektu jimejinak.cz
Čítať viac

Moja poznámka

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

/ mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na mieru od Michala Páleníka

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP