Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

Dýchanie je základ

Miška Szilvásová
Miška SzilvásováGRAVID YOGA
Ľahká
3 kcal
4.4
24 min
0 videní

Informácie o cvičení

Náš dych je pri cvičení mimoriadne dôležitý. A ešte dôležitejší pri Gravid Yoge - jóge pre tehuľky. Preto sme mu venovali jedno celé cvičenie. V tomto videu sa veľmi nezapotíš ;-).

Dáme si nácvik plného jógového dychu - izolované vnímanie hrudného, bránicového a podkľúčneho dýchania. Nácvik striedavého dýchania Nádí šódhana - prečistenie nervových dráh, krvného a dýchacieho systému.

Pomôcky: Podložka na cvičenie

Pomôcky

Bez pomôcok

Inštruktor

Miška Szilvásová
Miška SzilvásováGRAVID YOGA
Joge sa venujem približne od marca roku 2010. Začínala som cvičením power jogy v Trnave u svojej prvej učiteľky Janky Jančovičovej. Power jogu som viac ako 2 roky aj predcvičovala. Túžba po napredovaní a posúvaní mojich fyzicko-psychických hraníc ma priviedla k ashtanga joge a môjmu terajšiemu učiteľovi Jarkovi Pávekovi. Ashtanga je pre mňa ideálnou formou jogy, je aktívna, dynamická, systematická a ozdravujúca. V roku 2014 som si u J. Páveka urobila svoju prvú certifikáciu v rozsahu 100 hodín a tento rok ma čaká učiteľský tréning s Nancy Gilgoffovou, prvou západnou ženou ashtangy. Zároveň sa venujem učeniu a predcvičovaniu v oblasti gravid jogy – jogy pre tehotné. Na svojich hodinách pre tehuľky sa okrem telesného pohybu venujem aj relaxačným technikám a správnemu nácviku dýchania. Joga je v mojom živote veľkým darom, ďakujem jej za radosť a harmóniu, ktorú mi prináša do života, a učí ma byť lepším človekom na podložke či mimo nej. DOSIAHNUTÉ VZDELANIE: Inštruktor jogy – Špecializácia Powerjoga I. a II. stupeň (Akadémia Powerjoga Slovensko – M. Hluchová, V. Krejčík), 2011 Vinyasa flow powerjoga certifikát (Akadémia Powerjoga Slovensko – M. Hluchová, V. Krejčík), 2010 Vzdelávací program Joga pre tehotné (D. Beierová), 2011 Odborný seminár: Joga pre špecifickú skupinu tehotné ženy (Akadémia Powerjoga Slovensko – E. Čupka, D. Beierová), 2014 Učiteľský tréning Ashtanga jogy (1yoga.sk – J. Pávek), 2014 Ashtanga Yoga Teacher Training (Nancy Gilgoff, J. Pávek), 2015 ÚČASŤ NA PODUJATIACH: Ashtanga Conference Trnava/marec 2015 Prague Spirit Festival/marec 2015 Reebok Yoga Sensation Praha/máj 2014 a mnoho ďalších...
Čítať viac

Moja poznámka

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

0,00 € / mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na chudnutie s porciami na mieru

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP