Cheesecake na každú príležitosť. Tie najlepšie kúsky na jednom mieste.

Cheesecake hrá prím medzi dezertami a preto ti prinášam niekoľko fantastických receptov pokope. Môžeš si vybrať na čo len máš chuť a nájde sa tu z každého rožka troška. RAW, bezlepkové, nepečené, bez cukru, no proste každý si príde na svoje. Tak neváhaj a pozri sa, ktorý ti “padne do oka” ako prvý.

1. Božský bezlepkový cheesecake s čokoládovou polevou

Tento cheesecake si môžu bez obáv vychutnávať aj bezlepkáči. Určite ťa nesklame, je vyskúšaný už mnohokrát a ešte nikdy nesklamal. Nechaj si chutiť! :-)

bezlepkovy-cheescake3

2. Hriešne dobrý cviklový cheesecake

Cvikla je fantastická nielen zapekaná, varená či v šaláte, ale aj v dezertoch. Tento cviklový cheesecake ťa poteší jemnou chuťou a aj svojím parádnym vzhľadom. No nevyzerá super?

fitshaker-blog-cviklovy-cheesecake4

3. Dvojfarebný RAW cheesecake bez výčitiek

Ak si vegánka máme pre teba túto výbornú maškrtu. RAW cheesecake, ktorý je nabitý najlepšími surovinami, ktoré spolu vytvárajú dokonalú harmóniu. Tak sa pusti do výroby! :-)

cheesecake-dvojfarebny

4. Najlepší fitness cheesecake bez cukru

V tomto kúsku nie je žiadny cukor. Ani štipka, nájdeš tam len zdravý med a navyše je príprava naozaj veľmi jednoduchá. Odporúčame po upečení skryť pred rodinou, lebo nestihne ani vychladnúť! :-)

nepeceny-cheesecake

5. Fantastický gaštanovo-čokoládový cheesecake

Gaštany v tomto období hrajú prím a s týmto dezertom si svoje postavenie na jeseň určite udržia. Chutí presne tak isto ako vyzerá – parádne! :-)

fitshaker-blog-gastanovy-cokoladovy-cheesecake1

6. Nepečený makový cheesecake za pár minút

Ak doma nemáš rúru, máme aj pre teba alternatívu. Je ňou táto božšká maková maškrta. Navyše, nepotrebuješ naň veľa ingrediencií. Sme presvedčení, že si ho zamiluješ a budeš sa k nemu často vracať :-).

makový cheesecake

Tak ako? Vybrala si si svojho favorita. Odporúčam vyskúšať ich všetky do jedného, pretože naozaj stoja za to. Príjemné vychutnávanie! :-)

 

banner-fitness-zapisnik3

 

Tatiana Šimončičová

Článok bol pridaný dňa 15/11/2016 a zaradený do kategórie: BezlepkovéFitness dezertyRAW surová stravaRecepty   |   Autor: Tatiana Šimončičová

Komentáre