Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Ako si herečka Natália Germáni (aj) s Fitshakerom vypracovala postavu do filmu JEJ TELO?

Natália Germáni

Do slovenských kín mieri tento týždeň film JEJ TELO, inšpirovaný skutočným životným príbehom Andrey Absolonovej, ktorá bola v 90. rokoch vrcholovou skokankou do vody.

Úspešnú športovú kariéru jej v 19 rokoch zastavilo zranenie chrbtice. Andreina kariéra však pokračovala iným smerom. Smerom, kde tiež hrá hlavnú úlohu jej telo. V uvedenom filme Andreu stvárňuje krásna a talentovaná slovenská herečka Natália Germáni, ktorá nám o ňom prezradí viac.

Dozvieme sa napríklad, ako sa jej podarilo vypracovať dokonalú postavu do filmu, čo pre ňu znamená pohyb a prečo cvičí online s Fitshakerom. Máš sa na čo tešiť 😊.

Sociálne siete v súčasnosti hýbu svetom. Na Instagrame máte 49-tisíc followerov a týmto číslom sa počet sledovateľov a fanúšikov zďaleka nekončí. Ako vnímate tieto čísla?

Úprimne, veľmi ich neriešim. Nie som profi influencerka, som herečka, takže to skôr vnímam ako príjemnú platformu, kde môžem prezentovať svoju hereckú prácu, zdieľať svoju možno pre niekoho inšpiratívnu cestu životom a kde sa môžem spájať so značkami, ktoré sú mi blízke.

film jej telo

V minulosti ste sa aktívne venovali športovému aerobiku. Čo pre vás šport a celkovo pohyb znamená dnes?

Pohyb je skvelý, prináša endorfíny a zároveň výsledky, ktoré na sebe môžeme pozorovať. Či už sa to týka fyzického, alebo aj psychického stavu.

A myslím, že tiež udržuje mladosť, udržuje človeka v celkovej forme.

premiera filmu

zábery z filmu Jej telo

Aktuálne mieri do slovenských kín film JEJ TELO, ktorý má premiéru 23. 11. 2023. Priznám sa, že ma veľmi zaujal fakt, že je inšpirovaný životom.

V uvedenej životopisnej dráme hráte vrcholovú športovkyňu a súčasne pornoherečku. Čím táto rola najviac zaujala vás?

Práve svojou jedinečnou a až neuveriteľnou cestou. Je obdivuhodné, ako sa jedna osoba dokázala za taký krátky život prepracovať ku špičke v dvoch profesiách, nech sú akokoľvek bizarné.

andrea absolonova

Zmyslom tohto príbehu je ženské telo, z čoho vychádza aj názov filmu. Nemali ste strach, že v hlavnej úlohe bude zohrávať úlohu aj vaše telo?

Vedela som, že bude. Plynulo to z názvu, zo scenára, z debát s režisérkou. Záviselo skôr od formy, akou bude prezentované.

cvičenie pre ženy

zábery z filmu Jej telo

Veľmi obdivujem, že pri dvoch malých deťoch a povolaní herečky si dokážete na seba nájsť čas a ešte vyzerať prirodzene a dokonalo.

Ako sa vám podarilo vypracovať športovú a ženskú postavu do tohto filmu?

Jedine tvrdý a pravidelný režim, 5-, 6x týždenne cvičenie (v trvaní 30 – 40 minút), ako kedy. Ale keď máte takúto silnú motiváciu, všetko šliape ako hodinky.

Cvičila som v prvom rade s Fitshakerom, a potom HIIT a box na striedačku.

online cvičenie

zábery z filmu Jej telo

To je úžasné, že Fitshaker mohol pomôcť. Ktorý program (prípadne tréner) je váš najobľúbenejší?

Milujem výzvy. To je presne to, čo ma dokáže nakopnúť a motivovať. Takže som absolvovala počas roka všetky. Ale asi najobľúbenejšia bola Dianka.

Aké sú hlavné dôvody, prečo ste si obľúbili práve cvičenie s Fitshakerom?

Pretože mám dve deti, veľa práce, málo času a presuny na cvičisko mi vždy zabrali dokopy 2 hodiny. Takto si môžem plnohodnotne zacvičiť v čase, kým dieťa spí, a o nič neprídem, len získam čas.

martin valihora

Natália Germáni s partnerom Martinom Valihorom

Dôležitú úlohu v zdravom životnom štýle zohráva aj jedálniček. Aké stravovanie preferujete a ktoré potraviny tvoria základ vašej chladničky?

V tomto nie som zrejme úplne dobrým príkladom. Myslím, že sa to bude vekom určite meniť, ale zatiaľ jem naozaj všetko a veľa. Milujem zdravé jedlá, ovocie a zeleninu, ale milujem aj sladkosti, tyčinky a čipsy k filmu. Riadim sa v skratke tým, že si dám to, na čo mám chuť.

Natália, veľmi ďakujeme, že ste si našli čas a prezradili nám o sebe viac. Prajeme veľa úspechov v tomto projekte aj v tých ďalších.

Ak sa chceš dozvedieť, ako celý príbeh pokračoval, navštív kino vo svojom okolí. Premiéra životopisnej drámy JEJ TELO už 23. novembra 2023.
jej telo premiera

Poď si splniť svoj sen o fit a zdravej postave aj ty! Pridaj sa k nám a začni pracovať na svojom zdravšom a krásnom ja 😊👇.

online cvičenie
Fotka autora
Petra Ryšková
Redaktorka vo Fitshaker

Som nadšencom zdravého životného štýlu a rada hľadám nové inšpirácie a teórie z tejto oblasti, ktoré hneď skúšam aplikovať v "praxi" - v kuchyni, cvičení, nákupoch... Najlepšie sa cítim v prírode (prechádzky so psom, behanie, bicyklovanie), kde sa vždy nadopujem pozitívnou energiou.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.