Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Všetko, čo chceš vedieť: Fitness diár 2019 – strana za stranou!

Na začiatok mám pre teba krátky a jednoduchý fitness kvíz.

  1. Záleží ti na tom, aby sa tvoje predsavzatia nevyparili s prvým januárovým týždňom?

  2. Uvedomuješ si, že krásne, zdravé a spokojné telo i myseľ nie je šprint, ale maratón?

  3. Máš rada prehľad a organizáciu v strave, tréningoch a denných úlohách?

  4. Vzdelávanie, zaujímavosti a nové mesačné výzvy – to je tvoje?


Ak si odpovedala aspoň raz áno, rozhodne čítaj ďalej! Bol som navrhnutý a vyrobený PRE TEBA! :-)

fitness diar
 

1. Veľkolepé antré

Hneď ako ma vezmeš do rúk a otvoríš ma, privíta ťa nádherná obálka, ilustrácie, milé slová a omaľovánka, ktorá je už mojou neoddeliteľnou súčasťou.
Dôležité osobné údaje môžeš tento rok doplniť o myšlienku, ktorá ťa bude rokom 2019 sprevádzať. Aby bola poriadne silná, premýšľaj nad ňou pokojne už odteraz. :-)
Na úvodných stranách ťa prevediem celým mojím obsahom a ukážem ti ako ma používať tak, aby som pomáhal na 100%. :-)
motivacny diar
 

2. Tvoj progres, tvoj plán a všetky moje pomôcky na jednom mieste

Tvoj celoročný progres môžeš zapisovať a budeme ho sledovať na dvojstránke, ktorá obsahuje ešte viac parametrov a ukazovateľov. Predstav si tú hrdosť, keď sa na ňu pozrieš 31.12.2019 a uvidíš celú svoju cestu za krajším a zdravším JA. Super čo? :-)
Aby sa tabuľka progresu vypĺňala „k tvojej spokojnosti“, potrebujeme plán. Nie však hocijaký, ale bojový plán! Mám pre teba celú dvojstránku, kde si zapíšeš ciele v rôznych oblastiach, kde určíš aj konkrétne kroky a časy, kedy budú naplnené.
Aby sme si počiatočný entuziazmus a nadšenie zachovali po celý rok a nezabudli na tvoje túžby, mám pre teba priestor na vytvorenie nástenky snov – Vision board a tvoje afirmácie.
chudnutie
 

3. Naučím ťa všetko, čo ma naučili

Vzdelávacie texty, ktoré sú vo mne ukryté, nevznikli len tak z ničoho nič. Každý jeden pripravil odborník, tréner alebo výživový poradca.
Hneď na začiatku ti so Simčou poradím, ako si vypočítať denný príjem kalórií, aby si vedela pracovať s tabuľkou stravy a tréningov, ktorú nájdeš pri každom týždni v mesiaci. :-)
V nasadenom tempe budeme pokračovať aj na ďalších stránkach. Každý mesiac ťa naučím niečo nové o stravovaní, cvičení, alebo si posvietime na zaujímavú tému, ktorá by fit kočku akou si, mohla zaujať! :-)
diár
Minulý rok si mohla na mojich stránkach nájsť ako novinku zaujímavé texty o ovocí, zelenine a zdravých potravinách. Fitshakeráčkam sa zapáčili rovnako ako mne, a preto ich nájdeš aj tento rok.
 

4. Zdravé recepty zn. rýchle, jednoduché a sezónne

Stáva sa ti, že aspoň raz v mesiaci si povieš: „Hmm, ale ja neviem čo uvariť/upiecť.“ Tak presne pre tento deň je tu stránka s mega zdravým receptom! Každý z nich je jednoduchý na prípravu aj suroviny a zároveň aj sezónny. Kombinácia, ktorej zaručene neodoláš. :-) A možno sa neobjaví na tanieroch celej rodinky iba 1x v danom mesiaci.
zdrave recepty
 

5. Výzvy nás posunú vpred!

Mám rád výzvy. A rád sledujem ako sa ti darí zlepšovať sa v rôznych oblastiach počas celého roka.
Preto nájdeš na mojich stranách 12 výziev, ktoré sa budú týkať stravovania, cvičenia, pozitívneho myslenia či zdravého tela a mysle. Spolu s Andrejkou sme pri ich tvorbe mysleli na to, aby sme vytvorili čo najviac možností posunúť sa vpred v čo najviac smeroch. :-)
výzva
 

6. Mesiac ti pomôže k zdravšiemu a krajšiemu telu

O tom, že mesiac je skvelým pomocníkom na ceste za zdravším a krajším JA vedia ľudia už stovky rokov. A viem to aj ja. Preto ti o lunárnom kalendári prezradím veľa už v úvode. Keď budeš vedieť na čo mesiac vplýva, ako vieš kalendár využiť v bežnom živote a spoznáš aj všetky symboly, ktoré pri jednotlivých dňoch nájdeš, vyťažíš z neho MAXIMUM. :-)
kalendare
 

7. Dostatok miesta na všetko, čo si potrebuješ zaznamenať

Fitness – nefitness, všetko si do mojich riadkov pohodlne zaznamenáš. :-) Svoje úlohy, plány, povinnosti, pripomienky, dôvody na vďačnosť, ale aj čas spánku, množstvo vody, prejdené kroky či porcie zeleniny. Na všetko sa nájde miesto.
fitness diár
 

8. Nálepky a parádne záložky

Poviem ti teda...mám z nich OBROVSKÚ radosť. Sú krásne a tvoje pripomienky na mojich stranách doslova ozdobia. Aj k zubárke sa budeš tešiť, ak sa na teba bude z diára dívať taká krásna nálepka. :-)
Vylepšil som ich, doplnil a spolu s grafičkou Katkou vyšperkoval. Voilá – výsledok nájdeš úplne na záver. Ako čerešničku na torte!
motivačný diár
 

9. Jedna čerešnička na záver nestačí! Fitness omaľovánky si zamiluješ

Mám pre teba jeden super špeci darček. Nedostane sa k nemu nikto iný, len TY. Moja majiteľka. :-)
Až 35 omaľovániek s fitness tématikou nájdeš v bonuse! Môžeš si ich vytlačiť a vymaľovať ty, alebo tvoje deťúrence, koľkokrát len chceš.
Objav svoje kreatívne JA. Bude s tvojím zdravím JA a so mnou super kamoš! :-)
omaľovánky na vytlačenie
Môj obsah už poznáš. Ja sa musím priznať, že som so sebou nesmierne spokojný. Fitshaker tím ma vylepšil možno aj na základe tvojho názoru a nápadu z dotazníka. Deje sa tak každý rok. Vylepšuje ma a mne sa moja nová podoba veľmi páči. Ak to cítiš rovnako, teším sa, že v novom roku budeme bok po boku kráčať po ceste za lepším JA.
fit diar
Fotka autora
Baška Línek
Redaktor vo Fitshaker

Nepoznám nudu a stereotyp. Snažím sa vždy „bojovať na viacerých frontoch“, pričom ich spoločným znakom je pocit spokojnosti, naplnenia a lásky. Svoju nekončiacu zvedavosť prenášam do zaujímavých rozhovorov, kreativitu do zdravých alternatívnych receptov a lásku do každej činnosti, ktorú robím. Čas chcem tráviť zmysluplne a osožne pre seba aj svojich blízkych. Milujem hory, jógu, bike, bežky, dlhé prechádzky, beh, turistiku, komiksy, čítanie a najviac zo všetkého svojho manžela, rodinu a priateľov. Verím, že kúsok pozitívneho myslenia, ktoré je dôležitou súčasťou môjho života, prinesiem prostredníctvom článkov, receptov, príspevkov a správ aj do toho tvojho. :-)

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.