Všetky

Rýchly domáci jogurt s malinami, kokosom a chia

Recepty
5 min
2 porcie
domáci jogurt
Potrebujeme:
  • 150 g čerstvých alebo mrazených malín
  • 150 g gréckeho jogurtu (alebo iného podľa tvojho výberu)
  • 1-2 lyžice domáceho medu
  • 1 lyžičku vanilky
  • 3 lyžice strúhaného kokosu
  • 2 lyžice chia semienok

Tento sýty hustý malinový jogurt si zamiluješ! Pred spaním si rýchlo zmiešaj všetky ingrediencie a nechaj jogurt stuhnúť cez noc.

Či už si ranné vtáča, alebo nie, na tieto chutné sladké raňajky sa ti bude chcieť vstať. Je to ako dať si ráno dezert. Keďže všetku prácu si urobila večer, stačí otvoriť chladničku, vziať si malinový jogurt a vychutnať ho.

Máš už chuť na zdravé a chutné raňajky bez prípravy? Ja áno! 😊

Ako na to?
1
Všetky ingrediencie spolu zmiešame a pred konzumáciou necháme minimálne 20 minút v chladničke. Odporúčam pripraviť večer a ráno môžeš jogurt hneď vychutnať.
2
Jogurt si môžeš ochutiť nastrúhanou horkou čokoládou, orechovým maslom a extra ovocím či domácou granolou.
domáci jogurt recept

Prajem príjemné ranné maškrtenie! 😋

Vieš o tom, že aj kúpou premium členstva u nás získavaš knihu s ďalšími zdravými receptami? Pre našich členov sme pripravili hneď niekoľko benefitov, pridaj sa k nám a naskoč na cestu za svojím cieľom s nami 😊:

darcek
Antónia Puškášová
Redaktor vo Fitshaker
Jedlo a fotografia je úžasný kreatívny priestor, v ktorom rada tvorím, experimentujem, skúšam nové veci a rada sa s nimi podelím. Varenie ma baví a je to moje hobby. Vyrastala som na dedine, preto dávam prednosť domácim sezónnym surovinám a poctivým výrobkom. Uprednostňujem jednoduchú prípravu a dostupné suroviny, spájam tradičné s moderným a milujem voňavé korenie. Pestrosť a farebnosť pokrmov ma zaviedlo na cestu fotografie jedla a všetkého čo je s ním spojené. Môj blog: pekneajedlo.blogspot.cz

Kategórie

ReceptyDesiataRaňajkydezertgrécky jogurtjogurt