Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Ktorú časť tela potrebuješ dostať do formy? Pozri cviky na celé telo!

cviky na celé telo
Čo to dnes bude? Ruky, bruško, chrbát, stehná či zadok? Alebo si chceš vytvoriť vlastnú zostavu na precvičenie celého tela a hľadáš zaujímavé variácie obľúbených cvikov? Potom si tu na správnom mieste a čítaj ďalej. V článku nájdeš cviky na krásne sexi ruky, vyberieš si z cvikov na bruško, posilníš chrbát aj zadok. Drepmi precvičíš krásne stehná, nohy a na záver si môžeš vybrať až z 10 variácií planku.

Cviky na sexi ruky a vyformované paže

Rada v lete nosíš tielka, prípadne šaty s odhalenými ramenami? Máš pocit, že momentálne nemajú tú správnu formu, alebo by len jednoducho mohli byť krajšie? Tak potom sú tieto cviky na triceps, biceps a prsné svaly presne pre teba.
cviky na ruky a ramena
 

Cviky na krásne brucho

Plavková sezóna je za dverami a ty si videla nedávno vo výklade krásne dvojdielne plavky, ktoré si si ale nekúpila, lebo máš pocit, že tvoje bruško v nich nebude vyzerať pekne. Máme pre teba radu. Pozri si cviky od trénerky Maggie na brucho. Zacvič si ich. Urob si z toho návyk a venuj sa cvičeniu na bruško pravidelne. A v neposlednom rade, zbehni do obchodu kúpiť si tie krásne plavky, nech máš motiváciu. ;-)
cviky na sexi brucho
 

Cviky na zdravý a pevný chrbát

Chrbtové svaly sa nepodieľajú len na peknom držaní tela, ale aj na rovnováhe, koordinácii a pohyblivosti. Rada by si zaujala všetkých naokolo tvojou ladnou chôdzou, krásnou šijou a vystretým chrbátikom? Tak si nájdi chvíľu čas a zacvič si zostavičku od Janky Jánošíkovej. Prípadne si vyber cviky, ktoré sa ti páčia a zaraď ich do svojho pravidelného tréningového plánu na celé telo.
cviky na pevny chrbat
 

Cviky na zadok

Očakávaš drepy, však? Áno, aj tie sú super, ale nie sú jediné. Ak ťa bolia kolená, alebo jednoducho, máš chuť cvičiť na zemi, keď už máš tú podložku vytiahnutú, pozri si Jankin tréning. Zaručene si vyberieš z jej 8 variácií cvikov na zadok.
cviky na krasny zadok
 

Cviky na nohy a stehná

Určite ťa pri tomto slovnom spojení napadol aj beh. A veru, nevyvraciame ti to. V tomto prípade sme však mali na mysli drepy. Nedávno sme ti ukázali, že existuje až ich 13 variácií. Poznáš všetky?
cviky na nohy a stehna
 

Cviky na core tela

Naše precvičovanie celého tela nemôžeme ukončiť inak, ako univerzálnym cvikom-plankom. Ak ho cvičíš správne, tak sa naozaj venuješ aj tvojmu brušku, chrbátiku, rukám, zadku aj stehnám. Ak ho ešte nemáš zaradený v tréningovom pláne, vyber si aspoň jeden jeho variant a naprav to! ;-)
plank
Fotka autora
Katarína Vrbičanová
Head of Content

Moje telo je to jediné, s kým musím prežiť celý život. Nie je to len klišé fráza, ale niečo, podľa čoho sa snažím žiť. Rada objavujem nové zdravé recepty, obklopujem sa pozitívnymi vecami a zbožňujem pohyb. Táto trojkombinácia je pre mňa dôvod, prečo som aj ja súčasťou Fitshakera :-)

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.