Ktorú časť tela potrebuješ dostať do formy? Pozri cviky na celé telo!

Čo to dnes bude? Ruky, bruško, chrbát, stehná či zadok? Alebo si chceš vytvoriť vlastnú zostavu na precvičenie celého tela a hľadáš zaujímavé variácie obľúbených cvikov? Potom si tu na správnom mieste a čítaj ďalej. V článku nájdeš cviky na krásne sexi ruky, vyberieš si z cvikov na bruško, posilníš chrbát aj zadok. Drepmi precvičíš krásne stehná, nohy a na záver si môžeš vybrať až z 10 variácií planku.

Cviky na sexi ruky a vyformované paže

Rada v lete nosíš tielka, prípadne šaty s odhalenými ramenami? Máš pocit, že momentálne nemajú tú správnu formu, alebo by len jednoducho mohli byť krajšie? Tak potom sú tieto cviky na triceps, biceps a prsné svaly presne pre teba.

cviky na ruky a ramena

 

Cviky na krásne brucho

Plavková sezóna je za dverami a ty si videla nedávno vo výklade krásne dvojdielne plavky, ktoré si si ale nekúpila, lebo máš pocit, že tvoje bruško v nich nebude vyzerať pekne. Máme pre teba radu. Pozri si cviky od trénerky Maggie na brucho. Zacvič si ich. Urob si z toho návyk a venuj sa cvičeniu na bruško pravidelne. A v neposlednom rade, zbehni do obchodu kúpiť si tie krásne plavky, nech máš motiváciu. ;-)

cviky na sexi brucho

 

Cviky na zdravý a pevný chrbát

Chrbtové svaly sa nepodieľajú len na peknom držaní tela, ale aj na rovnováhe, koordinácii a pohyblivosti. Rada by si zaujala všetkých naokolo tvojou ladnou chôdzou, krásnou šijou a vystretým chrbátikom? Tak si nájdi chvíľu čas a zacvič si zostavičku od Janky Jánošíkovej. Prípadne si vyber cviky, ktoré sa ti páčia a zaraď ich do svojho pravidelného tréningového plánu na celé telo.

cviky na pevny chrbat

 

Cviky na zadok

Očakávaš drepy, však? Áno, aj tie sú super, ale nie sú jediné. Ak ťa bolia kolená, alebo jednoducho, máš chuť cvičiť na zemi, keď už máš tú podložku vytiahnutú, pozri si Jankin tréning. Zaručene si vyberieš z jej 8 variácií cvikov na zadok.

cviky na krasny zadok

 

Cviky na nohy a stehná

Určite ťa pri tomto slovnom spojení napadol aj beh. A veru, nevyvraciame ti to. V tomto prípade sme však mali na mysli drepy. Nedávno sme ti ukázali, že existuje až ich 13 variácií. Poznáš všetky?

cviky na nohy a stehna

 

Cviky na core tela

Naše precvičovanie celého tela nemôžeme ukončiť inak, ako univerzálnym cvikom-plankom. Ak ho cvičíš správne, tak sa naozaj venuješ aj tvojmu brušku, chrbátiku, rukám, zadku aj stehnám. Ak ho ešte nemáš zaradený v tréningovom pláne, vyber si aspoň jeden jeho variant a naprav to! ;-)

plank

Pevne veríme, že si z nášho výberu vyberieš tú svoju partiu, ktorú dnes precvičíš. A ak sa ti chce, pokojne si vytvor aj svoj vlastný tréningový plán z ponúkaných cvikov a nezabudni sa im venovať pravidelne. Pretože len vtedy môžeš dosiahnuť výsledky! :-)

A ak si tréningový plán nechceš vytvárať sama, potom sa prihlás do Fitshakera, kde sa o to postaráme za teba.

 

Ak si na ceste za svojím zdravším ja, nezabudni aj na stravu. Pozri si naše odporúčania na celý deň

Raňajky: Volské oko netradičným spôsobom

Obed: Kuracie prsia na mede s ryžou

Večera: Zapečená cuketa s kuskusom a zeleninou

Katarína Vrbičanová

Článok bol pridaný dňa 10/05/2017 a zaradený do kategórie: Cvičenie   |   Autor: Katarína Vrbičanová

Komentáre