Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Ivka (-2,9 kg): „Pás som si musela zmerať 4x, kým som uverila.“

cvičenie doma

Ivka sa s nami pustila do novoročnej výzvy s veľkou chuťou a výsledky na seba nedali dlho čakať. Je dôkazom, že aj 30 minút cvičenia z domu stačí na krásnu zmenu.

Ako sa cítite po dokončení novoročnej výzvy a aké zmeny ste si všimli na svojom tele? Lepšiu kondíciu, zmenu váhy či lepšiu náladu? 🙂

Po skončení výzvy sa cítim oveľa lepšie ako na začiatku roka. Či už je to zlepšenie kondičky, odídené centimetre, alebo lepšia nálada.

fitness diar

Aký bol váš pôvodný cieľ, keď ste sa zúčastnili na novoročnej výzve?

Nemala som určený hmotnostný cieľ, chcela som len spraviť niečo pre seba, pre svoje zdravšie ja a riadila som sa heslom, že už cesta je cieľ.

novoročná výzva Fitshaker

Aké boli vaše obľúbené cvičenia počas novoročnej výzvy?

Zamilovala som si tabatu s Maťom, ale aj Jankove cviky na ruky boli super. Na Dianku s Olinkou som nenabrala odvahu 😃.

Páčili sa vám videá o stravovaní a aké zmeny ste urobili vo svojom jedálničku počas novoročnej výzvy?

Ivkine videá o stravovaní boli super. Viac-menej sa zdravo stravujem už niekoľko rokov, aj keď to na mne nebolo vidieť 😅 , takže väčšinu vecí, o ktorých hovorila, som už vedela, ale tipy na výrobky som si poznačila, kúpila a zaradila do jedálnička.

Vyradila som z neho kupované sladkosti, a keďže som zasa začala používať kalorické tabuľky, vďaka dostatku bielkovín som na ne ani nemala chuť.

zdravy jedalnicek
vzorový jedálniček na chudnutie

Ako by ste opísali svoje skúsenosti s Fitshakerom 🙂? Ako sa vám s nami cvičí 🙂?

Fitshaker je úplne skvelá vec. Som doma na homeoffice a veľmi mi vyhovuje, že nemusím ani vystrčiť nos z domu a môžem si zacvičiť, kedy chcem.

Nájdu sa ľudia, ktorí tvrdia, že 20-, 30-minútové cvičenia nemôžu stačiť, ale keď som po mesiaci videla na páse -6 cm, môžem s čistým svedomím povedať, že aj 30 minút 5x do týždňa stačí na dosiahnutie výsledkov.

Pás som si musela zmerať 4x, kým som uverila, že je tam za mesiac taký veľký úbytok.

cvičenie doma
cvicenie pre zeny

Nastali počas výzvy aj nejaké prekážky, ak áno, ako ste ich prekonali?

Po týždni výzvy som išla na microblading obočia a odstavilo ma to na 10 dní.

Chcela som na tých pár dní prepnúť na pilates, ale keďže mi zakázali spotiť sa na tvári, cvičenie som vynechala úplne a upriamila som sa na to, aby som denne prešla aspoň 10 000 krokov a stravu som tie dni dávala na 120 % 😁.

zdrave stravovanie
jedálniček chudnutie

Pre koho je podľa vás Fitshaker vhodný 🙂?

Fitshaker je vhodný pre všetkých.

Či už pre tehotné, pracujúce, alebo baby s vysokou hmotnosťou. Každá si tam nájde to svoje.

Cvičili ste každý deň počas výzvy alebo ste mali niekedy dni, keď ste si dali voľno? Ako ste zvládali motiváciu a sebadisciplínu, aby ste dosiahli svoje ciele?

Pauzu som mala počas výzvy ešte 2x, keď som mala svoje dni, inak som sa snažila, ak sme neboli mimo domu, odcvičiť každý deň.

Veľká motivácia pre mňa boli 2 naše členky, úžasná a energická Kyra Brenčičová, ktorej príspevky ma samy dvíhali zo stoličky a posielali na podložku, a ambasádorka Martina Hanková Fehérová, ktorá umlčala všetky moje výhovorky, ako to po štyridsiatke nejde 😁.

Plánujete sa zúčastniť na ďalšej výzve od Fitshakera a aké ciele si stanovíte na tento rok?

Určite sa plánujem zúčastniť na plavkovej výzve a chcela by som sa dostať pod 69 kg, čo si myslím, že je pri mojich 170 cm tak akurát.

Teraz cvičím Novoročnú výzvu 2022 spolu s Kyrou a jej podporou 🙂.

Pridaj sa aj ty k nám a poď pracovať na svojom cieli, tak ako to robí aj Ivka:

online cvicenie
Fotka autora
Veronika Kašická
Redaktor vo Fitshaker

Úsmev na tvári, varecha v ruke a stále nové nápady. Tak nejako by som sa charakterizovala. Baví ma vymýšľať nové, zdravé a hlavne bezlepkové recepty na ktorých si pochutí naozaj každý. To že som komunikatívna a rada sa rozprávam s ľuďmi si môžete všimnúť na rozhovoroch ktoré pravidelne pribúdajú na našom blogu. Preto ak ti chýba motivácia rýchlo si nejaký prečítaj. ????

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.