Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Ingrid (-6 kg): „Som motivovaná zmeniť sa k lepšiemu.“

premena

Ingrid sa k nám pridala v novoročnej výzve a po jej ukončení sa rozhodla, že potrebuje rovno ročné členstvo.

Nával energie, dobrá nálada a kilá dole neboli jediné veci a pocity, ktoré si Ingrid počas cvička s nami všimla. Prečítajte si o jej ceste viac.

Ingridka, vaša premena vo výzve je naozaj krásna, sme na vás veľmi hrdí 😊! Čakali ste na začiatku výzvy takýto krásny pokrok?

Absolútne nie. Do výzvy som sa prihlásila s tým, že to vyskúšam a zabavím sa.

Polhodinka na jogamatke denne je nič, takže som neočakávala žiadne výsledky.

Skutočná fitnes influencerka je pre mňa Dominika Hudáková. Keď som uvidela jej premenu, rozhodla som sa, že chcem pre seba to isté.

cvičenie pre ženy
cvičenie doma

Ako si spomínate na prvý odcvičený týždeň? Bolo to pre vás náročné? Alebo vašou motiváciou neotriasla ani prípadná svalovica či ťažšie videjko 😊?

Svalovicu som mala asi každý deň, ale brala som to ako znamenie, že som sa fakt snažila. Skôr mi prekážalo, keď som ju na konci výzvy prestala cítiť. Nie že by som sa počas výzvy veľmi ničila. Uvedomujem si, že zmena postavy nepríde za 2 dni a zmena životného štýlu musí byť udržateľná.

Pred výzvou som si myslela, že mám každý deň vďaka psíkovi pohybu dostatok, no zistila som, že nie je pohyb ako pohyb, haha...

Kedy ste na sebe začali pozorovať zmeny? Lepšiu kondíciu, to, že ste sa menej zadýchali, alebo aj prvé kilá dole 😊?

Hneď v prvom týždni som cítila nával energie, prvotná motivácia spravila svoje, zistila som, aká som málo ohybná a spomalená.

Po prvom mesiaci už bolo vidieť zmeny a to ma motivovalo pokračovať. Všimla som si aj zmeny na tvári. Zmizlo mi akné, pleť mi žiari a začína mi byť vidno nejaké tie kontúry.

jedálniček
cvičenie

Upravili ste počas výzvy aj stravu? Pomohli vám k tomu naše stravovacie videjká 😊?

Stravu som upravila, 80/20 funguje perfektne. Počas výzvy som si dala viackrát koláčik, víno, čipsy. Všetko s mierou. Zo začiatku som vyskúšala kalorické tabuľky.

Zistila som, že nemám problém s kalorickým deficitom, ale s nedostatkom skutočných živín v strave. Vďaka členstvu vo Fitshakeri mám tipy na zdravý obed vždy poruke.

Ovplyvnilo pravidelné cvičenie aj vašu náladu 😊?

Náladu to ovplyvnilo asi najviac. Minulý rok ma často prenasledovali depresie, a už počas výzvy sa mi vrátila chuť do života. Som motivovaná zmeniť sa k lepšiemu.

Veľmi sa tešíme, že sa vám vo výzve takto darilo. Preto našou poslednou otázkou je, či s nami plánujete cvičiť aj naďalej a dosahovať ďalšie krásne výsledky 😊.

Po výzve som si kúpila ročné členstvo a to, myslím, hovorí za všetko. Nevedela som sa dočkať plavkovej výzvy. Cvičiť počas výzvy je väčšia zábava, ako cvičiť len tak 😄.

Ešte by som na záver rada poďakovala za vaše podcasty, na ktorých fičím. Každý deň si ich púšťam a menia mi život.

Aj ty si môžeš splniť sen o fit a zdravej postave! 😍 Pridaj sa k nám a začni pracovať na svojom zdravšom a krásnom ja. 😊👇

cvičenie
Fotka autora
Veronika Kašická
Redaktor vo Fitshaker

Úsmev na tvári, varecha v ruke a stále nové nápady. Tak nejako by som sa charakterizovala. Baví ma vymýšľať nové, zdravé a hlavne bezlepkové recepty na ktorých si pochutí naozaj každý. To že som komunikatívna a rada sa rozprávam s ľuďmi si môžete všimnúť na rozhovoroch ktoré pravidelne pribúdajú na našom blogu. Preto ak ti chýba motivácia rýchlo si nejaký prečítaj. ????

Kategórie

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.