Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Fitshaker podcast č. 51: Mirka Luberdová o vyliečení syna, zdravej strave, modelingu aj ženskej ceste

miroslava luberdová

Mirka je známa ako žena, ktorá mala deti pomerne mladá. Jej syn Riško prekonal leukémiu a v tom čase na onkológii vyzerala ako podivín, keď sa vo veľkom začala zaujímať o zdravú stravu, ktorou chcela podporiť jeho liečbou zdevastovanú imunitu. Dnes je to inak, aj jej pričinením v spolupráci s docentom Viktorom Bielikom a SAV vypracovali výživový plán pre onkopacientov.

Pre svoju dcérku Izabelku chce byť príkladom maminy, ženy, ktorá miluje svoje telo a stará sa oň zo všetkých stránok, lebo ako modelka si prešla aj hladovaním a extrémami, o ktorých otvorene hovorí, že jej v tom čase ničili zdravie. Mirka je veľmi úprimná a v rozhovore prezradila aj to, že v ťažkom období si prešla aj rôznymi terapiami a posledné dva roky chodí na ženské kruhy a objavuje pravdivé hlbiny a zákutia svojej divokej duše.

A pikoška na záver – Mirka má dvoch vlčiakov Artemis a Draga.

luberdová miroslava

Rovnako zaujímavé témy rozoberáme aj v našich ďalších podcastoch. Nová epizóda vychádza každý pondelok:

zdravý životný štýl
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor vo Fitshaker

Som rádiová spíkerka a lektorka jogy, ktorá miluje športy od výmyslu sveta, adrenalín, hory, prírodu a tanec. Vo svojej koži sa cítim vtedy, keď môžem sedieť pri dobrej káve s ľuďmi, spovedať ich a inšpirovať sa ich príbehmi a životom.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.