Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Fitshaker podcast č. 21: O movemente, vzťahu a živote s Mary a Adriánom Bartalosovcami

Herečka Mary Bartalos je známa zo slovenskej filmovej, seriálovej aj divadelnej scény, s ktorou sa na chvíľu rozlúčila a začala sa naplno venovať vzťahu s manželom Adym a ich malému synovi Noelovi. Ady je tréner movementu a práve láska k pohybu spojila aj túto dvojicu. Spoločne vedú Malé kreatívne štúdio s veľkým srdcom a rodinnou atmosférou, v ktorom môžu svoje schopnosti rozvíjať všetci nadšenci rôznorodého pohybu. V rozhovore s Adri prebrali movement, na akých základoch je postavený, ako presahuje do každodenného života a čo ich na ňom fascinuje. Tiež prezradili, prečo sa vzali už po troch mesiacoch známosti, ako posilňujú svoj vzťah a ako vychovávajú malého Noela.

Zoznámili sa na hodine movementu, prvé rande mali o desiatej večer pri zabíjačkovej mise pre dvoch a po troch mesiacoch sa vzali. Milujú cestovanie a syna Noela, ktorý má pohyb v génoch, lebo občas je nezastaviteľný.
mary bartalos
 
cvičenie na doma
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor vo Fitshaker

Som rádiová spíkerka a lektorka jogy, ktorá miluje športy od výmyslu sveta, adrenalín, hory, prírodu a tanec. Vo svojej koži sa cítim vtedy, keď môžem sedieť pri dobrej káve s ľuďmi, spovedať ich a inšpirovať sa ich príbehmi a životom.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.