Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Fitshaker podcast č. 55: Prečo je dôležité dovoliť si cítiť smútok, objasňuje psychológ Andrej Jeleník

dušičky

Dovoľuješ si cítiť smútok? Naša kultúra príliš „tlačí“ na prezentovanie najmä pozitívnych prejavov, čo ak však práve prežívame napríklad smútok a potrebujeme ho skutočne cítiť a prejaviť? A ako to vôbec (bezpečne) urobiť? Vnútorná autenticita a zraniteľnosť môžu byť cestou k skutočnej (s)pokojnosti, a práve o tom je táto epizóda s psychológom Andrejom Jeleníkom.

som smutná

Ak práve prežívaš smútok, jedna z foriem, ktorá ti môže pomôcť vniesť do života viac vnútorného pokoja je aj 40-dňová harmonická výzva, kde sa budeme pravidelne stretávať aj s Andrejkou:

harmonická výzva
Fotka autora
Andrea Peniaková
Inštruktorka vo Fitshakeri

Som inštruktorka cvičení Pilates, Mindfulness Joga a Gravid Joga v Bratislave a online (www.fb.com/cviceniaba, IG: @andrea_mindfulflow). Som tiež maminou 3-ročnej dcérky. Viesť cvičenia mi vždy dávalo veľký zmysel, pretože sú súčasťou starania sa o svoj fyzický aj duševný wellbeing. Postupom času sa stále len viac utvrdzujem, že Pilates aj Joga sú úžasné nástroje na to, ako sa cítiť vo svojom tele dobre, zdravo a vitálne. Či už je to vaše primárne cvičenie, alebo ako doplnok a podpora k ostatným športom a druhom pohybu, ktoré robíte. Teším sa na vás vo videjkách na Fitshakeri!

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.