Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Andrej Jeleník: Psychológ radí, ako zvládať svoje myšlienky a pocity − pomocou techniky mindfulness

práca s pocitmi
Psychológ Andrej Jeleník nám priblíži techniku, ktorá pomáha zvládať stres, myšlienky, pocity. Pomáha spomaliť a plnšie vnímať to, čo sa deje. Mindfulness, bdelá pozornosť, srdečný pohľad na svet. Viac o tom, ako zažívať vo svojom živote pohodu a spokojnosť, sa dozvieš od psychológa v tejto epizóde. Príjemné počúvanie.

Andrej rozprával veľmi pokojne a pomaly oproti iným hosťom :-). Samozrejme, má to do činenia s danou témou mindfulness. Je to však výzva aj pre vás, aby ste spolu s nami spomalili :-).
andrej jeleník
 
fitshaker podcast
Fotka autora
Andrea Peniaková
Inštruktorka vo Fitshakeri

Som inštruktorka cvičení Pilates, Mindfulness Joga a Gravid Joga v Bratislave a online (www.fb.com/cviceniaba, IG: @andrea_mindfulflow). Som tiež maminou 3-ročnej dcérky. Viesť cvičenia mi vždy dávalo veľký zmysel, pretože sú súčasťou starania sa o svoj fyzický aj duševný wellbeing. Postupom času sa stále len viac utvrdzujem, že Pilates aj Joga sú úžasné nástroje na to, ako sa cítiť vo svojom tele dobre, zdravo a vitálne. Či už je to vaše primárne cvičenie, alebo ako doplnok a podpora k ostatným športom a druhom pohybu, ktoré robíte. Teším sa na vás vo videjkách na Fitshakeri!

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.