Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Ecstatic dance: „Nejde o estetiku, ale aby sme sa v tanci cítili dobre.“

tanec

Zuzka Burdanová nám priblíži, o čom je ecstatický tanec, a pozve nás na festival, na ktorom sa môžete zúčastniť aj vy už budúci týždeň v skrytej oáze 15 min. od Bratislavy.

Chaotický tanec v kruhu ďalších ľudí v nás vie otvoriť pocity slobody, napojenia na svoje telo, uvoľnenie od stresu. Keď si dovolíme prestať riešiť, ako v tanci vyzeráme, ale naplno nasledujeme impulzy tela v (evokatívnej) hudbe, otvára sa v nás hlbšia, múdrejšia časť nás.

Príjemné počúvanie!

Nové epizódy podcastov ti prinášame pravidelne každý týždeň. Vypočuj si rozhovory aj s inými inšpiratívnymi hosťami:

podcasty
Fotka autora
Andrea Peniaková
Inštruktorka vo Fitshakeri

Som inštruktorka cvičení Pilates, Mindfulness Joga a Gravid Joga v Bratislave a online (www.fb.com/cviceniaba, IG: @andrea_mindfulflow). Som tiež maminou 3-ročnej dcérky. Viesť cvičenia mi vždy dávalo veľký zmysel, pretože sú súčasťou starania sa o svoj fyzický aj duševný wellbeing. Postupom času sa stále len viac utvrdzujem, že Pilates aj Joga sú úžasné nástroje na to, ako sa cítiť vo svojom tele dobre, zdravo a vitálne. Či už je to vaše primárne cvičenie, alebo ako doplnok a podpora k ostatným športom a druhom pohybu, ktoré robíte. Teším sa na vás vo videjkách na Fitshakeri!

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.