Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Danuš (-6,5 kg): „Išlo to omnoho ľahšie, ako som si vždy myslela.“

premena

Keď sa Danuška pred rokom dozvedela o Fitshakeri od kamarátky, možno jej ani nenapadlo, že v novoročnej výzve vyhrá prvé miesto vo svojej kategórii 😊.

Ako sa jej výzva páčila a čo jej dala, nám prezradila v rozhovore 😊.

fitness diár

Danuška, veľmi vám gratulujeme k výhre. Aké boli vaše pocity po tom, ako ste si prečítali email, že vyhrávate prvé miesto vo svojej kategórii?

Už v nadpise som videla slovo „blahoželáme“, okamžite som sa začala usmievať. Celý čas som dúfala a očakávala, že niektorú cenu vyhrám. Vravela som to od začiatku výzvy priateľovi a kamarátkam. Samozrejme, že nikto tomu neveril, iba ja 😄.

No keď som videla, že 1. miesto, úsmev sa stále zväčšoval a prišiel aj pocit zadosťučinenia.

Bola som na seba hrdá. Jednoducho úžasný pocit 😊. Úsmev ma neopustil po celý deň.

cvicenie doma pre zeny

Potešila vás výhra? Bude mať u vás doma využitie?

Samozrejme, že ma výhra potešila 😊.

Priznám sa, že doteraz som nebola fanúšičkou smoothie, ale už teraz sa teším, ako pravdepodobne vďaka výhre budem 😄. No najviac sa teším na ľadovú kávu, na to bude mať výhra u mňa určite využitie😄.

fitko doma

Ako ste sa dozvedeli o výzve? Alebo Fitshaker poznáte už dlhšie?

Fitshaker poznám od kamarátky takmer rok. Najskôr som sa pridala do skupinky na Facebooku, ktorú mi odporučila, a s obdivom som sledovala úspechy a premeny ostatných dievčat 😊.

Skúsila som už aj výzvu Reštart po lete, ale ešte nie naplno, len som sa oboznamovala s tým celým. Hneď sa mi to zapáčilo a vedela som, že okamžite musím kúpiť Fitshaker diár a na nasledujúcej výzve sa zúčastním naplno.

cvičenie

Ako hodnotíte výzvu? Čo vám dala okrem krásnej postavy a kilogramov dole? Objavila sa aj lepšia kondícia? Alebo sila či lepšia nálada vďaka cvičeniu?

Výzvu hodnotím na jednotku! Splnila všetky moje očakávania, dokonca bola úžasnejšia, ako som si predstavovala.

Priznám sa, že s pohybom a cvičením som nikdy problém nemala. Akýkoľvek šport a pohyb mám rada, takže cvičenie a vďaka tomu lepšia nálada pre mňa novinka nebola. Okrem Fitshakera chodím ešte na zumbu, ktorú milujem.

No s vami som spoznala aj silové tréningy, ktoré pre mňa boli novinkou a tiež som si ich zamilovala 😊.

Môj problém bolo skôr stravovanie 😄. Tam som sa zmenila od základov. Takže to mi výzva dala.

jedálniček

Zmenili ste teda stravu vďaka stravovacím videám, ktoré sú súčasťou výzvy? Páčili sa vám?

Jednoznačne áno! V tejto oblasti to bola pre mňa 100 % zmena. Jedlo milujem – veľa jedla a stále 😄. Vždy som sa bála, že nedokážem menej jesť a prestať vyjedať dobroty. Alebo že zdravšie veci a menšie porcie mi nikdy nemôžu stačiť.

No veľa nového som sa naučila, pochopila a hlavne som zistila, že to vôbec nie je také zložité, ako som sa obávala. Išlo to omnoho ľahšie, ako som si vždy myslela 😊.

Ivkine a Markove videá, na tie som sa tešila najviac. Špeciálne piatkov a nedieľ som sa nevedela dočkať 😄.

zdravie

Výzvou sa však nič nekončí, je to tak? Pokračujete s cvičením aj po výzve?

Samozrejme, že pokračujem ďalej. Aj s cvičením, aj s objavovaním a skúšaním nových receptov. Máte tam toho ešte veľmi veľa, čo musím preskúmať 😄.

A, samozrejme, sa teším na všetky ďalšie výzvy.

chudnutie do plaviek

Na záver by sme sa radi opýtali, ako sa cítite pri pohľade do zrkadla teraz a v čom sú tie pocity iné oproti januáru.

Cítim sa super, rada sa pozerám do zrkadla 😊.

Keďže ma o mesiac čaká svadba, v zrkadle sa teraz vidím jednoznačne ako krajšia nevesta. A takisto pohľad na seba v plavkách je lepší, ako bol v januári 😄.

radosť so seba

Aj ty môžeš do leta stihnúť fit a zdravú postavu tak ako Danuš! ☀️ Pridaj sa k nám a začni pracovať na svojom zdravšom a krásnom ja. 😊👇

cvičenie
Fotka autora
Veronika Kašická
Redaktor vo Fitshaker

Úsmev na tvári, varecha v ruke a stále nové nápady. Tak nejako by som sa charakterizovala. Baví ma vymýšľať nové, zdravé a hlavne bezlepkové recepty na ktorých si pochutí naozaj každý. To že som komunikatívna a rada sa rozprávam s ľuďmi si môžete všimnúť na rozhovoroch ktoré pravidelne pribúdajú na našom blogu. Preto ak ti chýba motivácia rýchlo si nejaký prečítaj. ????

Kategórie

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.