Video o stravovaní 9: Ako sa stravovať a cvičiť po výzve

Info o videu:

Posledné video od Ivky. Je čas rozlúčiť sa, povedať si čo so stravou ďalej…fňuk, fňuk, smutno nám je. Ale nezúfaj, Fitshaker pokračuje ďalej a ty si naďalej môžeš cvičiť osto šesť! :-) Taktiež ak si sa zapojila do súťaže a nahrala svoju fotku a miery do svojho konta na začiatku výzvy, teraz je čas sa zmerať, odvážiť a odfotiť sa opäť. Ivka ti o tom povie vo videu viac a taktiež si prečítaj podmienky súťaže, kde k súťaži nájdeš všetky info.

Mimochodom, ĎAKUJEME, že si bola vo výzve s nami! Bolo nám cťou :-). Maj nádherné, prekrásne fit dni!

Dôležité! Keďže Novoročná výzva 2019 týmto videom skončila, chceme Ti poradiť ako ďalej pokračovať ;-) Stačí si vybrať jednu z nasledovných možností:

  • Vyber si jednu z minulých výziev, náš tip. napríklad minuloročnú Plavkovú výzvu 2018 (s Mirkou Luberdovou) Alebo Novoročnú výzvu 2018 (s Martinom Šmahelom)
  • Zvoľ si cvičebný program z nášho zoznamu, ktorý ti počas výzvy najviac zarezonoval. Bolo to Sexy Body, Six Pack, HIIT, Intense, Pilates, či Yoga? Tieto, ale aj ďalšie cvičebné programy nájdeš TU
  •  Zopakuj si túto výzvu znovu. Veď ako sa hovorí, opakovanie je matka múdrosti :-)

Info o cvičení

Aj ty máš do nového roka jedno veľké predsavzatie – SCHUDNÚŤ? A chceš aby to dopadlo lepšie ako minulý rok? Máme pre Teba plán! 50-dňovú NOVOROČNÚ VÝZVU!

Jednou vetou: Cvičebný plán a stravovanie počas dvoch mesiacov

Potrebné pomôcky: Podložka na cvičenie, fľaše s vodou, stolička, atď.

Vhodné pre: začiatočník aj pokročilý

Nevhodné pre: tých, ktorým na svojej postave nezáleží.

Ciele: Schudnúť, vyformovať postavu.

Inštruktorka

Ivana Maheľová (Eľková)

Výživa a pomoc ľuďom s nadváhou je mojou profesiou už 6 rokov, no v prvom rade je práca s ľuďmi, ktorí chcú zmeniť svoj životný štýl mojou najväčšou vášňou. Pred 12 rokmi som sama mala nadváhu. V tej dobe nebolo k dispozícii také množstvo informácii a zdrojov, ako v súčasnosti, preto som musela svoju hmotnosť redukovať samovoľne, preto som ...

Zobraziť viac

Komentáre