Video o strave 1: Prečo sa skutočne oplatí jesť zdravo?

Info o videu:

POZOR Dôležité!!! Dnes si mala dostať dôležitý e-mail s inštrukciami o výzve, ak Ti neprišiel, nájdeš ho v Propagačnej pošte, alebo v SPAME. Ak ho tam predsalen nemáš, vlož ho do tohto formulára a obratom Ti príde inštruktážny e-mail. Ak sa ťa to netýka, pokračuj smelo v čítaní popisu tohto videa ;-)

—-

Veľmi sa tešíme, že Margit Slimáková prijala naše pozvanie do Výzvy do plaviek a videá o stravovaní máme s takouto úžasnou odborníčkou. Na začiatok výzvy si povieme:
  • Prečo je zdravé stravovanie pre nás tak dôležité?
  • Aká je súvislosť medzi stravou a chronickými ochoreniami?
  • Prečo je dôležitejšie sústrediť sa na zdravie a nie na hmotnosť?
  • Prečo by pohyb nemal byť pre nás trestom?
  • Prečo nie je vhodné časté váženie a meranie sa?
  • Ako si nastaviť vo výzve svoj cieľ?
  • Je dôležité si nastaviť vo výzve myseľ pozitívne?
  • + dozvieš sa úlohu týždňa.
Pozorne počúvaj, príp. i zapisuj. Prajeme ti skvelý týždeň a na zajtra si priprav ľahšie činky (príp. fľaše s vodou). Dáme zabrať rukám…nech sú sexy do letných tielok! :-)

_ _ _

Včera sme Ti na e-mail posielali manuál spolu s receptami na celý týždeň , môžeš si ho STIAHNÚŤ AJ TU (V slovenčine) V českom jazyku ho STIAHNEŠ TU. (kliknúť pravým tlačidlom myši a Uložiť odkaz ako)

Vo videu hovoríme o Fitness diári, môžeš ho nájsť v našom e-shope, alebo na slovenskom Martinuse, alebo českom Martinuse, či v každom dobrom kníhkupectve ;-)

PS: Nefunguje Ti video plynulo? Zníž si kvalitu videa v pravom dolnom rohu kliknutím na ozubené koliečko a vyber najnižšiu hodnotu. Ďalšie rady, tipy a odpovede na Tvoje otázky NÁJDEŠ TU.

Inštruktážne video k výzve: Pre lepšie pochopenie ako funguje táto výzva Ti odporúčame pozrieť si aj toto kratučké minútové VIDEO.

Info o cvičení

V tejto výzve budeme spoločne chudnúť, zdravo sa stravovať, cvičiť...jednoducho pracovať na sebe! Motivácia, vzdelávanie a cvičebný plán na celé 2 mesiace. O stravovaní nás bude vzdelávať uznávaná odborníčka Margit Slimáková.

Jednou vetou: Motivácia, vzdelávanie o stravovaní a cvičebný plán na celé 2 mesiace.

Potrebné pomôcky: Podložka na cvičenie, fľaša s vodou, stolička, ale hlavne chuť makať na sebe.

Vhodné pre: začínajúce aj pokročilé makačky

Nevhodné pre: lenivcov

Ciele: Schudnúť, spevniť a vyformovať postavu.

Inštruktorka

PharmDr. Margit Slimáková

Zdravotní prevenci a výživě se věnuji prakticky celý život. Vystudovala jsem farmacii a výživu, pobývala a pracovala jsem v Německu, Číně, Francii a USA. Ve své práci využívám osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny a kladu velký důraz na prevenci. Zabývám se zejména poradenstvím a osvětou. Publikuji, přednáším, školím, napsala jsem ...

Zobraziť viac

Komentáre