Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

Tabatka na celé telo

Matej Olejár
Matej OlejárTABATA
Stredná
182 kcal
4.8
29 min
0 videní

Informácie o cvičení

Ahoj! Pokiaľ si doteraz každý deň makala, tak budeme naozaj radi, ak si dnes dáš od cvičenia pauzu, regenerácia je počas premeny veľmi dôležitá. Ak si ale predsa chceš zacvičiť, skús si vybrať z Matejovej tabaty tie jednoduchšie verzie cvičení.

Ak si na štartovej línii a práve s cvičením začínaš, toto video je pre teba ako stvorené. Priprav si stoličku a poď na základné cviky s podrobným vysvetľovaním techniky, ktoré ťa navedú tým správnym smerom. Hoci dnes cvikov nebude veľa, bude to veľmi poučná polhodinka. Základom zdravého cvičenia nie je kvantita, ale kvalita a to je naším cieľom. A ak patríš k skúseným makačom, iba si vezmi nejaké tie pomôcky, alebo pridaj na tempe. Uvidíš, že i základné cviky sa dajú obmienať a dvíhať náročnosťou o latku vyššie.

Maťo si pre teba pripravil tento tabatový tréning:

1. kolo

Drepy

2. kolo

Kľuky

3. kolo

Výpady

4. kolo

Tlaky nad hlavu

5. kolo

Skracovačky

Pomôcky: podložka na cvičenie, stolička, činky (príp. fľaše s vodou)

Pomôcky

Činky
Stolička

Inštruktor

Matej Olejár
Matej OlejárTABATA
Žijem od narodenia v Leviciach, kde som aj športovo začínal. Odmalička som inklinoval k pohybu. Pamätám si, ako na mňa ocino musel doslova kričať, aby som išiel domov, keď sa stmievalo a my sme s chlapcami lozili po stromoch, hrali futbal, naháňali sa. Športovému plávaniu a súťaženiu som sa venoval 9 rokov a dosiahol som tituly majstra Slovenska v plávaní. Od 16 rokov som vedel, že mojou vysnívanou prácou raz bude činnosť, ktorej sa už pár rokov venujem – osobný tréner vo fitnescentre. Mojou úlohou je ukázať zdravšiu cestu ľuďom, ktorí to potrebujú, a dnes ich nie je málo. Pomôcť im aj psychickou podporou priamo na tréningu, a keď treba, aj mimo neho. Rád cestujem, športujem, varím, trávim čas v prírode a venujem sa rodine. A v neposlednom rade vlastním fitnes štúdio a vediem v ňom okrem iného aj mimoriadne obľúbené hodiny cvičenia tabaty, pri ktorej sa so mnou stretnete aj tu na Fitshakeri 😉. Trénerské skúsenosti: osobný tréner a kondičný tréner v PerecFit Studio Levice v r. 2009 – 2017 tréner plávania v ŠK Aquasport Levice od r. 2004 – 2015 kondičný tréner ŠK Aquasport Levice od r 2012 – 2016 tréner pre Zdravú Energiu od r. 2015 kondičný tréner ŠBK Junior Levice – juniori, kadeti, starší a mladší žiaci od r. 2016 kondičný tréner VK Palas Levice -juniorky, kadetky od r. 2019 koordinátor trénerov a iných úkonov pre Zdravú energiu od r. 2015
Čítať viac

Zapojené partie

Celé telo
Body background
Strokes
SHOULDERS
CHEST
BICEPS
TRICEPS
FOREARM
ABS
QUADS
CALVES
GLUTES
LATS

Moja poznámka

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

0,00 € / mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na chudnutie s porciami na mieru

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP