Učíme sa ako zapájať brušné svaly s Maggie

Info o videu:

Dnes si posvietime viac na brušné svaly. Vieš o tom, že sú najväčšími klamármi a podvodníkmi zo všetkých? Často si volajú na pomoc kamarátov, ktorí za nich preberú značnú záťaž a oni si zatiaľ veselo odpočívajú bez výčitiek. Vďaka tomu trpí najmä naša chrbtica. Sú to ploché svaly „navrstvené“ okolo brušnej a čiastočne hrudnej dutiny, ktoré je náročné zapojiť a precítiť najmä pre začiatočníkov. Preto ich ľudia často pri cvičení zapájajú iba čiastočne, a to najmä tie vonkajšie, ktorých pálenie dokážu vnímať. V domnienke poriadneho cvičenia si postupne vytvárajú nesprávne návyky, ktoré časom nevedia odbúrať. Pamätaj: silné brušné svaly sú nevyhnutné pre vybudovanie silného chrbta.

V prvom tréningu sa zameriame na efektívne a správne zapájanie brušných svalov a správne dýchanie pri cvičení. Nemusíš sa hneď zhurta báť nejakého hard-core tréningu. Bude to skôr ako v predchádzajúcom videjku o technike cvičenia a vykonávaní cvikov.

CHCEŠ VEDIEŤ VIAC O SPRÁVNEJ TECHNIKE CVIČENIA? Máme pre teba špeciálne videjko s Leou Vršeckou, v ktorom ti vysvetlí všetko dôležité a potrebné vedieť na začiatku cesty za krásnym a zdravým telom :-)  Nájdeš ho TU. :-)

Pomôcky: podložka na cvičenie alebo koberec

Info o cvičení

Program Start Pack je špeciálne zostavený pre:
- začiatočníčky, ktoré stoja na začiatku cesty za vysnívaným telom,
- kočky, ktoré sa chcú pomaly vrátiť do pôvodného tempa po chorobe, alebo dlhšej prestávke
- dámy v najlepších rokoch, ktoré na sebe makajú a záleží im na krásnom a zdravom tele
- odhodlané ženy, ktoré sa chcú naučiť správnu techniku cvikov, vybudovať si návyk a zároveň obľubujú pomalšie, menej dynamické a jednoduchšie cviky
- TEBA - ak chceš dosiahnuť veľké veci, no vieš, že niekde musíš začať :-)

Jednou vetou: Jednoduché, menej dynamické no účinné cvičenia na formovanie celej postavy.

Potrebné pomôcky: Podložka na cvičenie, fľaše s vodou, palica, stolička.

Vhodné pre: Začiatočníkov

Nevhodné pre: lenivcov :-)

Ciele: znižovanie hmotnosti, formovanie tela, budovanie cvičebných návykov, zlepšovanie kondície a nadobúdanie sily

Inštruktorka

Maggie Kažimírová

Som rodená Zemplínčanka, žijúca v Košiciach.Moji priatelia a klienti ma volajú Maggie. V oblasti bodybuildingu sa pohybujem a pracujem už takmer 13 rokov. Začínala som ako rekreačná cvičenka, potom recepčná vo fitness centre, pokračovala ako trénerka, pretekárka a reprezentantka SR v bodyfitness a neskôr bikini fitness. Trénerstvu sa venujem 9 rokov, a to ...

Zobraziť viac

Komentáre