Silné a pevné telo s Andrejkou a jej Pilatesom

Info o videu:

Čo povieš dnes na Pilates zostavičku na posilnenie celého tela? :-) Začneme príjemnou rozcvičkou, pri ktorej ponaťahujeme postupne stavce, končatiny atď. Následne prejdeme na sériu cvikov na bruško a nohy, kde posilníme najprv jednu stranu tela a potom druhú. Dáme si tiež drepy, avšak sťažíme si to miernym zanožením či dvíhaním špičiek. Pokračovať budeme plávaním na štyroch, v ľahu na brušku a taktiež niekoľkými cvikmi na stehná, zadok a pridáme aj šikmé brušné svalstvo.

Aby sme mali celé telo komplet, tak precvičíme ešte spodné bruško, a to dvíhaním nôh či krúžením v ľahu na chrbte.

Pomôcky: podložka na cvičenie

Info o cvičení

Ploché bruško, či pekne vyformovaný zadok? Sexy body sa zameriava na problematické partie tela, ktoré posilňuje a krásne tvaruje. Cvikmi s vlastnou váhou tela nielenže spáliš kalórie, ale aj získaš silu, kondíciu a pekne vyformované telo.

Jednou vetou: Posilňovacie cvičenie na formovanie sexi kriviek a dokonalej figúry.

Potrebné pomôcky: podložka na cvičenie, stolička, činky alebo fľašky s vodou

Vhodné pre: začiatočník, pokročilý

Ciele: odbúravanie tuku, formovanie postavy, získavanie sily

Inštruktorka

Andrea Peniaková

Som inštruktorka cvičení Pilates, Mindfulness Yoga, Gravid Yoga, BabyBalance v Bratislave, kde pôsobím ako lektorka už vyše 10rokov. Zacvičiť si so mnou môžete aj keď nie ste v Bratislave, a to online cez Fithaker. Pilates - na posilnenie tela, spevnenia stredu tela a pre zdravý chrbát. Mindfulness Yoga v mojom podaní je zameraná hlavne ...

Zobraziť viac

Komentáre