Silné a pevné telo s Andrejkou a jej Pilatesom

Info o videu:

Čo povieš dnes na Pilates zostavičku na posilnenie celého tela? :-) Začneme príjemnou rozcvičkou, pri ktorej ponaťahujeme postupne stavce, končatiny atď. Následne prejdeme na sériu cvikov na bruško a nohy, kde posilníme najprv jednu stranu tela a potom druhú. Dáme si tiež drepy, avšak sťažíme si to miernym zanožením či dvíhaním špičiek. Pokračovať budeme plávaním na štyroch, v ľahu na brušku a taktiež niekoľkými cvikmi na stehná, zadok a pridáme aj šikmé brušné svalstvo.

Aby sme mali celé telo komplet, tak precvičíme ešte spodné bruško, a to dvíhaním nôh či krúžením v ľahu na chrbte.

Pomôcky: podložka na cvičenie

Info o cvičení

Ploché bruško, či pekne vyformovaný zadok? Sexy body sa zameriava na problematické partie tela, ktoré posilňuje a krásne tvaruje. Cvikmi s vlastnou váhou tela nielenže spáliš kalórie, ale aj získaš silu, kondíciu a pekne vyformované telo.

Jednou vetou: Posilňovacie cvičenie na formovanie sexi kriviek a dokonalej figúry.

Potrebné pomôcky: podložka na cvičenie, stolička, činky alebo fľašky s vodou

Vhodné pre: začiatočník, pokročilý

Ciele: odbúravanie tuku, formovanie postavy, získavanie sily

Inštruktorka

Andrea Peniaková

Teším sa, že si spolu zacvičíme! Pilates, Jóga a GravidJóga. V týchto cvičeniach sa spolu uvidíme. Zlepšíme držanie tela, silu aj ohybnosť, dýchanie a tiež uvoľníme myseľ a zlepšíme vzťah k sebe samej. Cieľom mojich cvičení je nielen vyzerať dobre, ale hlavne cítiť sa dobre! Byť vďačná za to, čo mám, zatiaľ ...

Zobraziť viac

Komentáre