Video o stravovaní č.1

Info o videu:

Ak čakáš, že ti v tomto videu povieme presný jedálniček na nasledujúcich 50 dní, asi ťa trošku sklameme. Nie sme zástancami nadiktovaných neidividualizovaných jedálničkov. Počas výzvy sa však budeme snažiť, aby si si ty sama vedela každý deň zostaviť svoj vlastný jedálniček a to vyvážený, bez počítania kalórií a s jedlami, ktoré máš rada. V tomto prvom videu ťa Densika Lipovská prevedie základnými radami- ako začať, ak si sa rozhodla zmeniť a vylepšiť svoje stravovanie. Ak by si si chcela svoje stravovanie zapisovať, odporúčame zakúpiť Fitness diár 2017. Dostaneš k nemu zdarma e-book Zápisník jedál a cvikov, kde máš ideálny a prehľadný priestor na zapisovanie. Kúpiš ho TU.  Držíme palce!

Ak máš problém s prehrávaním tohto videa, skús tento náhradný link a SPUSTI VIDEO V NÍZKEJ KVALITE TU

Info o cvičení

Aj ty máš do nového roka jedno veľké predsavzatie – SCHUDNÚŤ? Týždeň, možno dva budeš makať... ale čo, ak tvoje nadšenie bude o pár dní nenávratne preč? Ako vydržať? Nezlyhať? Uspieť? Máme pre Teba plán! 50-dňovú NOVOROČNÚ VÝZVU!

Jednou vetou: Cvičebný plán, stravovanie

Potrebné pomôcky: Podložka na cvičenie, fľaše s vodou, stolička

Vhodné pre: začiatočník, pokročilý

Nevhodné pre: ženy, ktoré nepotrebujú na sebe pracovať

Ciele:

Inštruktorka

Denisa Lipovská

Úspešná slovenská fitnesska. trénerka a v neposlednom rade mamička, ktorá všetky nadobudnuté skúsenosti počas svojej praxe posúva teraz ďalej aj formou osobných konzultácií, ale aj prostredníctvom našej Novoročnej výzvy 2017, kde každú nedeľu vzdeláva účastníčky o správnym stravovacích návykoch atď Kontakt: FB: Denisa Lipovská IFBB - Bikini Fitness

Zobraziť viac

Komentáre