HARMÓNIA TELA A DUŠE – Zdravý chrbátik – základ spokojného života

Info o videu:

Andrejka má dnes pre teba skvelú zostavičku! Sviatočnú! Skús si z nej zapamätať čo najviac a zaraď aspoň niektoré cviky pre tvoj chrbátik do každodenného života. Vravíš si preťo venovať chrbátiku toľko pozornosti? Zdravá chrbtica je základom pre naše spokojné a zdravé fungovanie v živote. :-) Pôjdeme v príjemnom tempe, naučíme sa niečo nové o cvičení, dýchaní a hlavne tipoch pre zdravie. Na záver nás čaká relaxácia a minútkové uvoľnenie – aby sme vedeli so svalmi cvičiť a zaťažovať ich, ale aj ich zrelaxovať. :-)

Pomôcky: podložka na cvičenie

Info o cvičení

V tejto výzve budeme spolu objavovať svoju vnútornú krásu, harmóniu a radosť zo života. Telo si budeme hýčkať pravidelným cvičením Jogy a Pilatesu a myseľ naladíme na pozitívnu vlnu prostredníctvom meditácií. Do toho zdravé stravovanie a množstvo krásnych videí o zlepšovaní svojho JA.

Jednou vetou: Objavovanie harmónie tela a duše prostredníctvom cvičenia a unikátneho programu na 40 dní.

Potrebné pomôcky: Podložka na cvičenie

Vhodné pre: každého (začiatočníkov i pokročilých)

Ciele: Nájsť životný balans, zrelaxovať myseľ aj telo.

Inštruktorka

Andrea Peniaková

Teším sa, že si spolu zacvičíme! Pilates, Jóga a GravidJóga. V týchto cvičeniach sa spolu uvidíme. Zlepšíme držanie tela, silu aj ohybnosť, dýchanie a tiež uvoľníme myseľ a zlepšíme vzťah k sebe samej. Cieľom mojich cvičení je nielen vyzerať dobre, ale hlavne cítiť sa dobre! Byť vďačná za to, čo mám, zatiaľ ...

Zobraziť viac

Komentáre