Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Chcem byť na seba v lete v plavkách hrdá! Idem do 60-dňovej výzvy do plaviek

v lete v plavkách
Kalendár hlási blížiaci sa máj. Začnú stúpať teploty, my zhadzujeme vrstvy a onedlho sa budeme chcieť niekde slniť pri bazéne, či na dovolenke pri mori. Možno aj teba pri tejto predstave prepadá panika. „Och, znova budem musieť ukazovať svoje telo v plavkách! Už neschovám to moje prejedené bruško, vysedený zadok či mľandravé ruky.“  Ak si na tom podobne, potom je naša výzva aj pre teba! Ponúkame ti účinný NÁVOD, ako sa do leta cítiť vo svojom tele fantasticky! A vlastne, nielen do leta, ale NATRVALO. Pridaj sa k nám do 60-dňovej výzvy.

Pre koho je výzva určená?

Je určená všetkým ženám (ale aj pokojne aj mužom), ktorí sa chcú v lete cítiť vo svojom tele neskutočne dobre. Je určená:

  • tebe, ktorá chceš schudnúť

  • tebe, ktorá si chceš vyformovať postavu

  • tebe, ktorá máš doma malé dieťa

  • tebe, ktorá nemáš čas chodiť do posilovne

  • tebe, ktorá sa chceš naučiť zdravšie stravovať

  • tebe, ktorá si chceš nájsť čas sama pre seba

  • tebe, ktorá chceš byť doma dobrým príkladom

  • tebe, ktorá potrebuješ byť neustále motivovaná

  • tebe, ktorá máš chuť ísť do toho naplno!


vyzva do plaviek 2017
 

Čo ťa vo výzve čaká?

 

1. Nové cvičenie na každý deň

Na každý deň je pripravený 1 videotréning s profi inštruktorkou. Denne ti bude stačiť 30 minút času a pripojenie na internet. Čakajú ťa rôzne funkčné a intervalové tréningy (napr. HIIT, Dynamic Pump, Sexy body...), cvičenia na bruško, ale i príjemné oddychové cvičenia s Yogou a Pilatesom.
cvicenie na doma
 

2. Videá o stravovaní

Každú nedeľu ťa budú čakať nové videá o stravovaní s výživovou poradkyňou a trénerkou Jankou Earl. Veľkou novinkou oproti minulým ročníkom je, že každé bude mať cez 30 minút, a teda prinesú ti naozaj dostatok informácií. Dozvieš sa v nich, ako zdravo a efektívne jesť. Naučíme ťa novým stravovacím návykom na zvýšenie energie, zlepšenie trávenia, pleti a samozrejme postavy. ;-)
stravovaco-vzdelavacie videa s janou earl
 

3. Poriadna dávka motivácie

Vraví sa, že najťažší je prvý krok. Stáva sa však, že ak sa do niečoho vrhneš a prídu ťažšie dni, nevieš samú seba namotivovať, aby si vytrvala. Predstav si, aj od toho sme tu pre teba! ;-)
Budeme sa navzájom motivovať každý deň. Vytvorili sme pre nás Facebook udalosť, kde sa budeme navzájom podporovať, pomáhať si, diskutovať a radiť si. Veď, kto ťa lepšie pochopí, ako tá osoba, ktorá zažíva presne to isté, čo aj ty? Spoločne nám to pôjde ľahšie.
chcem schudnut do plaviek
 

4. Hráme o 13 exkluzívnych cien

My vieme, že ak sa už do takejto výzvy zapojiť, tak nie pre výhru, ale pre dobrý pocit zo seba. Je to super, ak takto premýšľaš. ALE, aj tak pre PREMIUM členov máme pripravených 11 fantastických výhier! Podrobnosti, ako sa môžeš zapojiť do súťaže o ne nájdeš v našich pravidlách.
Je o čo bojovať!
Kategória žien, ktoré mali pred výzvou do 70 kg, súťažia o:

Kategória žien, ktoré majú pred výzvou nad 70 kg, súťažia o:

ceny do vyzvy
 
Hlavnou výhrou bude víkendový pobyt pre 2 osoby, ktorý ako hlavný sponzor ponúkol rodinný Wellness Hotel Patince****. Bude to zaslúžená odmena pre jednu z vás, kde parádne zrelaxuješ celé telo, úplne vypneš od okolitého sveta a oddýchneš si. Prípadne načerpáš nové sily do ďalšieho cvičenia s nami. ;-)
Wellness Hotel Patince****, to je skutočný zážitok z oddychu pre teba a tvoju rodinu! V tomto jedinečnom hoteli nájdeš až 10 vonkajších a vnútorných bazénov s termálnou vodou, 4 tobogány, saunový svet a bohatú ponuku wellness a SPA procedúr. Okrem iného môžeš využiť rôzne možnosti športových aktivít priamo v hoteli či jeho blízkom okolí. Wellness Hotel Patince**** je dokonalé spojenie aktívneho života a relaxu.
 

WAU, znie to všetko SUPER! Ako sa môžem do výzvy zapojiť?

Fotka autora
Katarína Vrbičanová
Head of Content

Moje telo je to jediné, s kým musím prežiť celý život. Nie je to len klišé fráza, ale niečo, podľa čoho sa snažím žiť. Rada objavujem nové zdravé recepty, obklopujem sa pozitívnymi vecami a zbožňujem pohyb. Táto trojkombinácia je pre mňa dôvod, prečo som aj ja súčasťou Fitshakera :-)

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.