Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

10 dôvodov, prečo je Fitness diár povinnou výbavou tvojej kabelky

Predstav si, že sa zobudíš v tele, v ktorom budeš maximálne spokojná. Pekne vyformované. Plné energie. Plné sily dosiahnuť všetko! Každý kúsok oblečenia na tebe vyzerá úžasne. Všetci ti vravia, že vyzeráš skvele. Radosť sa pozerať do zrkadla a radosť žiť. Waau, to je pocit! A teraz pozor...čo ak sa tak môžeš cítiť v tele, ktoré máš? Áno, TOTO dokáže! Nebude to za deň, ani za dva, ale vieme ako na to. Presne na tento účel sme vytvorili FITNESS DIÁR 2016, ktorý ťa v tom bude každý jeden deň v roku podporovať. Bude ťa viesť po cestičke plnej zdravia a energie. A výsledok? Bude stáť za to!

Je tento diár určený aj pre teba?
Ak si žena, ktorá sa chce cítiť vo svojom tele fantasticky, tak jednoznačne ÁNO! Či už chceš schudnúť, vyformovať si postavu, alebo jednoducho "iba" žiť zdravo a cítiť sa skvelo. Určite to poznáš...jeden deň si plná motivácie pracovať na sebe, makať vo fitku ako "fredka", stravovať sa zdravo a na ďalší... sa táto motivácia akosi vyparí. Proste je fuč. Dlho sme rozmýšľali, ako zariadiť, aby naša motivácia nevypršala rýchlo ako taký lacný parfum. A potom to prišlo. BUUUM. Vytvoríme Fitness diár, ktorý bude plný motivácie, zdravého stravovania, pohybu, radosti zo života a plnenia si snov.
08
Čo všetko vlastne na stránkach diára nájdeš?
Ak čakáš, že tento diár má maximálne peknú obálku a vo vnútri nájdeš len 365 prázdnych strán, tak sa mýliš. Naplnili sme ho výživnými informáciami a vychytávkami, ktoré ťa povedú k tvojmu lepšiemu JA. Okrem dostatočného priestoru na zapisovanie svojich každodenných úloh tu nájdeš aj...
1. Týždenný plánovač cvičenia - na začiatku každého týždňa si môžeš presne naplánovať, čo budeš cvičiť a kedy budeš cvičiť. S takýmto prehľadným plánom ti nebude hroziť, že ťa premôže lenivosť alebo iné výhovorky. Tým, že si cvičenie vopred naplánuješ, budeš mať veľkú motiváciu plán aj dodržať. Navyše, s plánovačom budeš presne vidieť, kedy si čo cvičila, na akú partiu si sa zamerala a ľahšie odpozoruješ svoje pokroky.
2. Priestor na zapisovanie cieľov a úspechov - ako sa hovorí, ak nemáme cieľ, nemôžme dosiahnuť výsledky. Práve preto, sme pred každým mesiacom vyhradili priestor na spísanie cieľov na daný mesiac. Po každom týždni i celom mesiaci nájdeš v diári priestor na zhodnotenie. Aby si sa mohla obzrieť späť a s nadhľadom sa pozrieť na všetko, čo sa ti za daný čas podarilo. Pochváliť sa. Byť na seba hrdá. Prípadne napísať, v čom sa chceš zlepšiť.
06
3. Zdravé tipy a rady -  množstvo hodnotných informácie o stravovaní. Ktoré jedlá sú vhodné na konzumáciu v jednotlivých ročných obdobiach a ktoré naopak nie? Ako nahradiť v jedálničku nezdravé sladkosti? Ako mať kvalitný spánok a vstávať z postele oddýchnutá? A veľa, veľa ďalších skvelých i prekvapivých rád o cvičení, chudnutí a živote nabitom energiou.
4. Cvik mesiaca - na každý mesiac nájdeš jeden tematicky zameraný cvik. Pre tvoje lepšie a krajšie JA.  Všetky cviky sú zostavené profesionálnou trénerkou a čo je skvelé, zaberú ti denne len pár minút času.
05
5. Zdravé a rýchle recepty- jednoduché, chutné recepty napríklad na zdravú pizzu, výživný chlebík, lahodný cheesecake, chrumkavé cookies alebo osviežujúce smoothies. Tie budeš milovať! Každý mesiac ťa budú čakať recepty vhodné pre dané obdobie. Pripravili ich odborníci na zdravé stravovanie, ako napríklad Silvia Horecká (autorka blogu Terapia jedlom), Dušan Plichta (inšpiratívny výživový poradca) či Martin Jelínek (výživový špecialista, zakladateľ školy pre výživových poradcov a Školy zdravého varenia).
6. Obrovská dávka motivácie a inšpirácie - nechce sa ti ísť cvičiť? Máš deň "pod psa"? Každý ťa iba rozčuľuje? Stop, stop... pozri do diára a prečítaj si motivačné stránky, ktoré ťa nakopnú a ihneď zmenia tvoje myslenie. Napísali ich fitness trénerky, či úspešné osobnosti a dodajú ti energiu, chuť do cvičenia i úsmev, keď ho budeš potrebovať.
07
7. Vyznačené dni z lunárneho kalendára - chceš vedieť, kedy sa neodporúča piť káva? Alebo kedy je vhodné odľahčiť si jedálniček? Kedy je skvelý deň zájsť na masáž, či do sauny? Nemusíš pátrať...všetko budeš mať vyznačené v tomto diári. Rovnako aj zaujímavé medzinárodné dni, aby si na nič nezabudla (napr. dopriať si dávku objatí, či vďaky na ich medzinárodné dni).
8. Návod na dosiahnutie cieľov - poznáš to, dáš si veľké novoročné ciele a o pár dní, či týždňov na ne aj pekne zabudneš. V diári však nájdeš kompletný postup, ako si správne určiť ciele a ako ich aj dosiahnuť! S týmto manuálom už žiadny sen nebude príliš veľký, na to aby sa nedal dosiahnuť.
9. Stránky na zapisovanie: prečítaných kníh, inšpiratívnych myšlienok, dôležitých kontaktov, vlastných poznámok a postrehov, dovolenkový ťahák na leto a priestor na zhodnotenie celého roka 2016.
09
10. Praktický menštruačný kalendárik a informácie o menštruácii, informácie o lunárnom kalendári, prehľad prázdnin, kalorické tabuľky, zdravé alternatívy jedál a veľa, veľa ďalšieho. Ako darček sme pre teba pripravili aj krásne vystrihovacie, motivačné záložky a kalendáriky do peňaženky. S nádhernou grafikou a motivačnými textami. Aby si mala každý jeden deň dôvod na úsmev.
zalozky1
A to nie je všetko. K diáru získavaš aj FITNESS ZÁPISNÍK JEDÁL zdarma!
Je to špeciálny darček od nás. Dostaneš ho v elektronickej podobe a je určený pre všetkých, ktorí chcú schudnúť a mať prehľad nad tým, čo jedia. Je dokázané, že keď si ľudia zapisujú svoje stravovanie, dosahujú výsledky oveľa rýchlejšie. Prostredníctvom prehľadných tabuliek si do ňho môžeš zapisovať: všetky zkonzumované jedlá, prijaté kalórie, pitný režim, dĺžku spánku i stresové dni. Zápisník si môžeš vytlačiť alebo využiť elektronickú verziu a zapisovať si svoje údaje priamo do počítača.
92811_fitness_zapisnik
 
10
My sme rok 2016 začali naplno zapĺňaním stránok Fitness diára. A čo ty :-)?
Fotka autora
Lucia Švaral
Spoluzakladateľka Fitshakera

Som inštruktorkou rôznych skupinových cvičení, trénerkou a výživovou poradkyňou. Rada trávim hodiny nielen v telocvični, ale aj na čerstvom vzduchu a v kuchyni. Prostredníctvom mojich článkov by som ťa chcela "chytiť za ruku" a ukázať ti zdravšiu a lepšiu cestičku, po ktorej môžeš ísť. Budeš sa na nej cítiť fantasticky. Sľubujem :-).

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.