Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Vianočný VIDEOTRÉNING na uvoľnenie chrbtice a získanie energie TU!

Poďme si aj v čase predvianočného zhonu nájsť 5 minút pre seba pomocou tohto krátkeho videocvičenia. Rozhýbeme v ňom chrbticu a posilníme centrum nášho tela, ktoré je zdrojom našej SILY (vnútornej i fyzickej). Nezabúdajme, že aj krátkym cvičením, malými pozitívnymi rozhodnutiami a novými návykmi udržujeme svoje telo fit a myseľ otvorenú. Získajme spoločne novú silu a energiu do ďalších dní :-).

Ako začať?

Nájdi si vhodný priestor, podložku pod seba, zhlboka sa nadýchni, vydýchni a pokús sa týchto 5 minút sústrediť len na telo a dych. A už stačí len nasledovať inštrukcie vo videjku. Pusti "PLAY" a bav sa.
Krásne sviatky a veľa energie všetkým!

TIP na darček:

Poznáš ženu, ktorá miluje cvičenie, ale nemá čas dostať sa do fitka alebo na skupinové cvičenie? Daruj jej Fitshaker členstvo! Veď, čo môže byť viac super, ako darovať energiu, zdravie a krásny pocit zo samej seba? Inak, ak daruješ ročné členstvo, máme darček aj pre teba - novú sladkú kuchárku Z fitka do kuchyne 3.
daruj členstvo
 
Inšpirovať sa môžeš aj týmito tipmi na darček:
Darčeky, ktoré pomáhajú - daruj kozu, posteľ, prenajmi stromček, pomôž deťom v detských domovoch alebo seniorom v domove dôchodcov
Daruj drobnú vychytávku do kuchyne pre všetky gazdinky - povedz jej svojím darom, že jej chceš spríjemniť čas v kuchyni
Fotka autora
Andrea Peniaková
Inštruktorka vo Fitshakeri

Som inštruktorka cvičení Pilates, Mindfulness Joga a Gravid Joga v Bratislave a online (www.fb.com/cviceniaba, IG: @andrea_mindfulflow). Som tiež maminou 3-ročnej dcérky. Viesť cvičenia mi vždy dávalo veľký zmysel, pretože sú súčasťou starania sa o svoj fyzický aj duševný wellbeing. Postupom času sa stále len viac utvrdzujem, že Pilates aj Joga sú úžasné nástroje na to, ako sa cítiť vo svojom tele dobre, zdravo a vitálne. Či už je to vaše primárne cvičenie, alebo ako doplnok a podpora k ostatným športom a druhom pohybu, ktoré robíte. Teším sa na vás vo videjkách na Fitshakeri!

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.