Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

UKONČENÉ: Ultra All Inclusive Fitness & Zumba dovolenka pri mori opäť toto leto!

dovolenka pri mori
Hoci je ešte len január, je to skvelý čas na naplánovanie si letnej dovolenky. Takto sa môžeš aj v tejto zime tešiť na slnečné lúče, teplo, pekné pláže, vôňu mora a mnoho iného. A aby si si na dovolenke oddýchla, no zároveň zo seba mala aj dobrý pocit, poď na ňu s nami! Táto fitness dovolenka môže byť presne to, čo od leta očakávaš. ;-)

Kde sa naša fitness dovolenka uskutoční?

Dovolenkovať budeme v Turecku, vo východnej časti Side, oblasť Sorgun. 5-hviezdičkový Hotel Arcanus ***** sa nachádza cca 5 km od centra mesta Side v pokojnom prostredí píniových lesov. Na širokú piesočnato-kamienkovú pláž, ktorá patrí k najkvalitnejším plážam na Tureckej riviére, s pozvoľným vstupom do mora to budeme mať na skok. Súčasťou tohto komplexu je aj mólo, kde tiež môžeš zložiť svoju hlávku do tieňa. Relaxovať budeš môcť na lehátkach so slnečníkmi a osuškami, ktoré budú k dispozícii zdarma. Na pláži ďalej nájdeš plážový bar aj vodné športy.
dovolenka turecko
 

Kedy odchádzame?

Na túto skvelú dovolenku odlietame z Bratislavy (alebo z Košíc, podľa toho, kam Vám je to bližšie) 12.6. a naspäť sa vraciame 19.6.2019. (8 dní 7 nocí). Vítaní sú všetci: rodinky s deťmi, páriky ale aj nezadaní, staršie aj mladšie ročníky.
 

V ako hoteli budeme ubytovaní?

Jedná sa o obľúbený rodinný hotelový komplex, v ktorom sa nachádzajú aj obchody, diskotéka, fitness či sauna. Okúpať sa okrem mora budeš môcť v hlavnom bazéne v záhrade, vyšantiť sa môžeš v bazéne s tobogánmi, samozrejme nebude chýbať ani detský bazén.
turecko dovolenka
 
dovolenka v turecku
Ak si budeš potrebovať vyplniť čas aj inými aktivitami, tak vedz, že výber je ozaj pestrý. Toto všetko tam nájdeš:

 • tenisové kurty (rakety a osvetlenie za poplatok)

 • stolný tenis

 • šípky

 • lukostreľba

 • vodné športy (za poplatok)

 • šach

 • boccia

 • streľba zo vzduchovky

 • turecké kúpele

 • sauna

 • služby SPA centra (za poplatok)

 • masáže (za poplatok)


dovolenka all inclusive
 

V akej izbe zložíme kufre?

Kufre si vybalíme v 2- lôžkovej izbe (24 m²) s možnosťou 1-2 prísteliek. V izbe sa nachádza kúpeľňa, sušič vlasov, centrálna klimatizácia, LCD SAT TV, telefón, minibar (denne dopĺňaný nealkom a pivom), trezor (zdarma), koberec, balkón (možnosť príplatku na výhľad na more).
all inclusive dovolenka
 

A čo strava?

Stravovanie bude formou Ultra All inclusive (raňajky (07:00 - 10:00 h), obedy (12:30 - 14:00 h) a večere (19:00 - 21:30 h) formou bufetu). Okrem toho budú k dispozícii poobedňajšie snacky, káva, čaj, koláče, polnočný snack (23:00 - 24:00 h), a la carte reštaurácia raz za pobyt, zmrzlina vo vybraných baroch a určenom čase, gözleme (12:00 - 15:45 h), wafle v bare pri bazéne (16:00 - 17:00 h), pivný bar v záhrade (15:00 - 17:00 h), miestne nealko, alko a niektoré importované nápoje v určenom čase, v lobby bare 24 h.
dovolenka
 

Koľko dovolenka stojí?


 • CENA: 779 € (dospelá osoba na základnom lôžku v štandardnej dvojlôžkovej izbe). CENA PLATÍ LEN DO 29.3.2019.

 • 689 € (1 dospelá osoba v štandardnej dvojlôžkovej izbe na prístelke)

 • 309 € (dieťa prvé i druhé do 15 rokov na prístelke)

 • infant (dieťa do 1,99 roka): 50 €


 

Čo je v cene dovolenky zahrnuté?


 • ubytovanie v štandardnej dvojlôžkovej izbe v hoteli ARCANUS***** na 8 dní (7 nocí),

 • stravovanie formou Utra All Inclusive,

 • letecká doprava,

 • povinné servisné poplatky a palivový príplatok,

 • transfer z letiska do hotela a naspäť,

 • česky alebo slovensky hovoriaci delegát,

 • cvičenie s profi trénerkami 2x denne.


Cena neobsahuje komplexné cestovné poistenie.
ultra all inclusive
 

Na aké trénerky a cvičenia sa môžem tešiť?

Na cvičenie sa môžeš tešiť s trénerkami Luckou Švaral a Jankou Jánošíkovou, ktoré poznáš aj z cvičení na Fitshakeri.
Lucka Švaral je spoluzakladateľkou Fitshakera, certifikovaná Zumba inštruktorka s vyše 9-ročnými skúsenosťami, osobná trénerka a lektorka skupinových cvičení, inštruktorka intervalových cvičení HIIT, Aqua Zumby a cvičení pre deti, výživová poradkyňa. Zároveň je aj hlavnou autorkou kníh Z fitka do kuchyne, Fitness diárov či kalendárov.
aqua zumba
Janku Jánošíkovú môžeš poznať z programu SexyBody na Fitshakeri. Je to inštruktorka skupinových cvičení a kondičná trénerka. Vedie rôzne druhy cvičení (fit-step, zdravý chrbát, fitball, kettlebell, intervalové či outdoorvoé tréningy v prírode a pod.), zráoveň sa na svojich súkromných hodinách zameriava aj na individuálny prístup ku klientom.
cvicenie
Program cvičení bude zaručene pestrý (Sexy Body, Zumba, intervalové tréningy HIIT, Aqua Zumba, ranný strečing na pláži, cvičenie na zdravý chrbát a mnoho ďalšieho). Cvičiť sa bude 2x denne (cvičenie je dobrovoľné :-) ).
Okrem toho si môžeš užiť niektorú z aktivít, ktoré sme si spomínali, alebo aj taký plážový volejbal, basketbal, vodné pólo, bedminton, aerobic či rôzne vodné športy (za poplatok).
 

Ako to na našich fitness dovolenkách vyzerá?

 
 
kam s detmi
 
pohyb
 
zumba
 
kam na dovolenku
 
dovolenka pri mori
 
fit pobyty
 
dovolenka s detmi
 

Ako sa prihlásiť?

Registruj sa TU: REGISTRÁCIA NA FITNESS DOVOLENKU s FITSHAKEROM 
POZOR! Miesta sa obvykle zvyknú rýchlo vypredať! 
 

Zaujalo ma to, no potrebujem ešte viac informácií

letna dovolenka
kam v lete
zajazdy
leto dovolenka
Fotka autora
Lucia Švaral
Spoluzakladateľka Fitshakera

Som inštruktorkou rôznych skupinových cvičení, trénerkou a výživovou poradkyňou. Rada trávim hodiny nielen v telocvični, ale aj na čerstvom vzduchu a v kuchyni. Prostredníctvom mojich článkov by som ťa chcela "chytiť za ruku" a ukázať ti zdravšiu a lepšiu cestičku, po ktorej môžeš ísť. Budeš sa na nej cítiť fantasticky. Sľubujem :-).

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.