Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

UKONČENÉ: Letný víkendový Fitshaker pobyt v Hoteli Jason**** už 18. –20. 8. 2023

fit pobyt

Letné mesiace sú tu a my sme sa rozhodli nečakať. Pre veľký úspech jarného pobytu si zopakujeme víkendovú makačku opäť v Hoteli Jason! Pekné počasie prináša množstvo možností športu a zábavy aj v prírode a nebudeme klamať, ak budeme tvrdiť, že tá v okolí je prekrásna. Dychtivo čakáš, čo všetko zažijeme? Čítaj ďalej 😍👇!

Kde a kedy sa náš fitnes pobyt uskutoční?

„Pobytovať“ budeme v štvorhviezdičkovom Hoteli Jason **** od 18. – 20. 8. 2023. Hotel sa nachádza v chránenej krajinnej oblasti s kúskom histórie zrúcaniny Vršatského hradu, na ktorý je výhľad rovno z hotela.

Okrem cvičenia môžeme relaxovať vo wellnesse, ktorý je takisto k dispozícii. Wellness v sume zahŕňa plavecký bazén, sauny (fínska, bylinková, parná či infrasauna), endorfíny uvoľníme vo vírivke či ľadopáde a unaveným nohám doprajeme rozmaznávanie v podobe Kneippovho kúpeľa.

Čerstvý horský vzduch, krásny výhľad a západ slnka. Čo viac si priať 😉? No predsa ešte dobrú izbu, jedlo a super trénerov. Aj to bude👇!

wellness hotel jason

Okrem cvičenia môžeme relaxovať vo wellnesse, ktorý je takisto k dispozícii. Wellness v sume zahŕňa plavecký bazén, sauny (fínska, bylinková, parná či infrasauna), endorfíny uvoľníme vo vírivke či ľadopáde a unaveným nohám doprajeme rozmaznávanie v podobe Kneippovho kúpeľa.

Čerstvý horský vzduch, krásny výhľad a západ slnka. Čo viac si priať 😉? No predsa ešte dobrú izbu, jedlo a super trénerov. Aj to bude👇!

Aké izby sú v ponuke?

Na výber budú izby Twin a Comfort s možnosťou prístelky, izby Exclusive s možnosťou prístelky a výhľadom smerovaným na zrúcaninu hradu Vršatec alebo do prírody či izby Triple.

POZOR: Okrem izieb Triple sa v izbách nachádzajú len manželské postele či dvojlôžka, ktoré sú však spojené a nedajú sa oddeliť.

Okrem pohodlných postelí sú súčasťou izieb aj veľká priestranná súkromná kúpeľňa a minibar. Samozrejmosťou je bezplatné pripojenie na wi-fi.

Aká strava bude zabezpečená?

Na minulom pobyte bola strava vychválená do neba, a tak veríme, že to nebude inak ani teraz. Jedlo sa bude podávať formou polpenzie, to znamená, že začneme v piatok večerou a skončíme raňajkami v nedeľu.

Na svoje si príde každý – aj vegetarián, vegán či „bezlepkáč“. My sa pri spomienke zalizujeme už teraz 🤤.

Koľko pobyt stojí?

Suma do vypredania počtu miest:

  • 299 €/dospelá osoba na základnom lôžku v izbe Twin*,
  • 309 €/dospelá osoba na základnom lôžku v izbách Comfort,
  • 319 €/dospelá osoba na základnom lôžku v izbe Exclusive - VYPREDANÉ,
  • 279 €/dospelá osoba alebo dieťa nad 5,9 roka na prístelke v izbách Comfort,
  • 289 €/dospelá osoba alebo dieťa nad 5,9 roka na prístelke v izbách Exclusive - VYPREDANÉ,
  • ZADARMO dieťa do 5,99 roka bez nároku na lôžko a stravu.

*Suma za izbu single a triple na vyžiadanie.

Program pobytu:

letny program

Čo je zahrnuté v cene pobytu?

✔️ ubytovanie v Hoteli Jason **** obklopenom prekrásnou prírodou a horami,

✔️ stravovanie formou polpenzie,

✔️ možnosť vstupu do wellness,

✔️ vstup do plaveckého bazéna,

✔️ parkovanie,

✔️ cvičenie s profesionálnymi Fitshaker trénermi,

✔️ darček v podobe uvítacieho balíčka,

✔️ skvelá partia 😉.

Storno podmienky:

Pri zrušení rezervácie 90 – 28 dní pred nástupom je storno poplatok 0 % z celkovej sumy.

Pri zrušení rezervácie menej ako 27 – 17 dní pred nástupom je storno poplatok 25 % z celkovej sumy.

Pri zrušení rezervácie menej ako 16 – 9 dní pred nástupom je SP 50 % z celkovej sumy.

Pri zrušení rezervácie menej ako 8 – 4 dní pred nástupom je SP 75 % z celkovej sumy.

Pri zrušení rezervácie 3 a menej dní pred akciou je SP 100 % z celkovej sumy.

Na akých trénerov a cvičenia sa môžeš tešiť

Môžeš sa tešiť na cvičenie s trénerkami Jankou Kopačovou Jánošíkovou, ktorá nám posilní a spevní celé telo, Luckou Švaral, ktorá sa svojím úsmevom postará o našu náladu v rytme LATINO hudby, a Janom Cahom, ktorý nám urobí nielen prednášku ohľadom výživy, ale poriadne si s ním aj zamakáme vo vašom obľúbenom kruhovom tréningu.

Janka Jánošíková Kopačová

Janka Jánošíková Kopačová

vyštudovala na katedre telesnej výchovy odbor manažment športu a voľného času, neskôr aj učiteľstvo telesnej výchovy a zdravej výživy. Šport je jej vášeň a práca zároveň. Pracuje ako kondičná trénerka, vedie skupinové športy pre ženy, ale aj pre mužov, je inštruktorka aerobiku, power jogy, lyžovania. Venuje sa kondičným tréningom na budovanie svalstva, ale svoje hodiny venuje aj tehotným ženám a ženám trpiacim diastázou. Môžeš sa tešiť na jej časť programu a ver, že sa poriadne zapotíš 😊!

Lucka Švaral

Lucka Švaral

je spoluzakladateľkou Fitshakera, certifikovaná zumba inštruktorka s vyše 10-ročnými skúsenosťami, osobná trénerka a lektorka skupinových cvičení, inštruktorka intervalových cvičení HIIT, Aqua Zumby a cvičení pre deti, výživová poradkyňa. Zároveň je aj hlavnou autorkou kníh Z fitka do kuchyne, spoluautorkou knihy Zdraví papkáči, Fitness diárov či kalendárov.

Jan Caha

Jan Caha

je nadšenec zdravého životného štýlu, fitnesu a športu. Okolo týchto odborov sa totiž točí nielen celý jeho pracovný život, ale aj koníčky a voľný čas. Jeho hlavnou „brandžou“ je štúdium a prednášanie na tému športovej výživy, všeobecnej výživy a športového tréningu. Zároveň je tiež fitnes trénerom pretekárov a pretekárok, ale aj aktívnym pretekárom vo fitnes.

Program cvičení bude zaručene pestrý (Sexy Body, Circuit Training, Aqua Zumba, prednáška o strave, v prípade priaznivého počasia spoločný čas v prírode 🌳🥾 a mnoho ďalšieho).

Ako to na našich fitnes dovolenkách vyzerá?

Zaujalo ma to, no potrebujem ešte viac informácií

Ak máš nejaké otázky, samozrejme, radi na ne odpovieme. Podľa toho, čoho sa týkajú, nás, prosím, kontaktuj TU:

  • info ohľadom platby, hotela či pobytu na: info@cktulavetopanky.com
  • info ohľadom cvičenia (presný program bude zaslaný pár dní pred odchodom na dovolenku) na: dovolenka@fitshaker.sk

Tešíme sa na teba ❣️

Fotka autora
Dominika Hriňáková
Redaktor vo Fitshaker

Volám sa Domi. Ak by som sa mala v skratke opísať, som malé žieňa s veľkým apetítom ako do života tak aj do jedla. Milujem ľudí, zvieratá, prírodu a rada cestujem. Taktiež som Jumping trénerkou v Bratislave a na svojej ceste za zdravím a fit postavou som pochopila dve veci. Žena musí byť spokojná hlavne zvnútra, aby mohla byt spokojná navonok a po druhé, maškrtiť sa dá aj zdravo. Som asi tretí rok na rastlinnej strave a rada Vám ukážem, že to nie je len o šaláte. :-) Nájdete ma na IG: @svetbaj_mi

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.