Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

SÚŤAŽ: Veľkonočné hľadanie vajíčok na Fitshaker blogu

veľkonočná súťaž
Nielen v Anglicku, ale už aj na Slovensku sa z roka na rok stáva hľadanie veľkonočných vajíčok čoraz obľúbenejšou činnosťou. Ide o zábavnú hru pre deti, ktoré majú za úlohu nájsť skryté vajíčka. Niečo podobné sme si toho roku pripravili pre teba aj my. Kto sa zapojí do našej súťaže, môže vyhrať viac než sladký balíček. Ale o tom si povieme trošku nižšie. ;-)

V čom spočíva veľkonočné hľadanie vajíčok na Fitshaker blogu?

Veľkonočné sviatky začínajú Zeleným štvrtkom a končia Veľkonočným pondelok. To nám dáva 5 sviatočných dní a presne toľko vajíčok sme schovali do článkov na našom blogu. Tvojou úlohou bude nájsť všetkých 5 článkov, kde sme vajíčka ukryli a poslať nám ich.

Ako budem vedieť, že som našla to správne vajíčko?

Jednoducho. Je len jeden typ vajíčka, ktorý sme na stránku schovali. Vyzerá takto:
Ak by si našla články týkajúcej sa Veľkej noci, kde by boli iné vajíčka, vedz, že to nie sú ony.
 

Dáte mi nejaký tip, kde hľadať?

Neboj sa. Nemusíš prejsť všetky naše články od prvého až po ten dnešný. Veď je ich vyše 1 300, a to by veru nebavilo ani nás (aj keď majú svoju hodnotu). Nechceme, aby si celé veľkonočné sviatky hľadela do počítača a pátrala. Preto ti to uľahčíme. Vymysleli sme 5 nápoved. Keď budeš na blogu hľadať správne odpovede na naše otázky, dostaneš sa k výsledkom. Chce to len trošku šikovnosti a hľadania.

Tieto otázky ťa nasmerujú k hľadaniu správnych článkov:

# 1: Jogové pozície tiger a kobra, nosenie ruksaku namiesto kabelky, Fitodoro. Čo majú spoločné tieto veci?
# 2: Na akú časť tela je ideálne cvičenie - poloha ťavy?
# 3: Ktorú časť tela najviac precvičuješ drepmi?
# 4: Nie je to placka, môže byť sladká aj slaná, milujú ju už malé deti, môžeš z nej urobiť aj tortu, čo je to?
# 5: Aké spôsoby prípravy vajíčka poznáš?
 

Ako sa zapojím do súťaže?

Nájdi všetkých 5 článkov a pošli nám skopírovaných 5 URL adries (teda https://fitshaker.sk/toto bude názov článku) najneskôr do stredy 4.4.2018 v jednom emaile k nám na adresu: sutaz@fitshaker.sk.
URL adresa napríklad tohto článku vyzerá takto: https://fitshaker.sk/sutaz-velkonocne-hladanie-vajicok-na-fitshaker-blogu
Výhercu vyhlásime najneskôr v pondelok 9.4.2018 v tomto článku, na nástenke facebook stránky Fitshaker a na Instagrame Fitshaker.sk, zároveň ho budeme kontaktovať odpoveďou na email, z ktorého príde súťažná odpoveď.
 

Výherca súťaže

 
súťaž_fitshaker
 
 

Aká odmena je pripravená pre výhercu?

Hádam tá najlepšia. :-) Rozhodli sme sa dať do súťaže balíček našich kuchárskych kníh (čiže: Z fitka do kuchyne 1, 2, 3 a Z fitka do kuchyne špeciál I a II) v celkovej hodnote 103,50 €.
K tomuto balíčku zároveň pripojíme ročné PREMIUM členstvo na Fitshakeri v hodnote 59 €.
A to nie je všetko. Túto fantastickú cenu doplníme o limitovaný smaltovaný hrnček, ktorý sme nechali vyrobiť len v počte 200 ks. Jeho hodnota je 13,90 €.
Ak teda dobre rátaš, celková hodnota výherného balíčka je 176,40 €.
 
Tak veľa šťastia pri pátraní! :-)
 


Podrobné pravidlá súťaže:

1. Každý súťažiaci sa môže zúčastniť len raz.
2. V emaile, ktorý nám pošleš spolu s 5 URL adresami, uveď prosím celé svoje meno, adresu a telefónne číslo.
3. Účasťou v súťaži dáva súťažiaci v súlade so zákonom č. 101/2000 Zb. v platnom znení, súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom odovzdania ceny v súťaži a na marketingové účely Fitshaker.sk a ak sa stane výhercom, tiež s ich zverejnením v rozsahu: meno, priezvisko, prípadne obec a bydlisko na webovej stránke a sociálnych sieťach patriacich Fitshaker.sk. Zo súťaže sú vylúčení spolupracovníci Fitshaker.sk vrátane rodinných príslušníkov.
4. Účastník súťaže si nemôže nárokovať inú výhru. Výhry nie je možné vyplatiť alternatívne v hotovosti.
5. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné. Účastník má právo svoj súhlas odvolať, a to e-mailom na adresu info@fitshaker.sk a ďalej má právo podľa § 21 zákona č. 101/2000 Zb., tj. najmä právo prístupu k údajom, ktoré sa ho týkajú a právo ich opraviť.
Fotka autora
Katarína Vrbičanová
Head of Content

Moje telo je to jediné, s kým musím prežiť celý život. Nie je to len klišé fráza, ale niečo, podľa čoho sa snažím žiť. Rada objavujem nové zdravé recepty, obklopujem sa pozitívnymi vecami a zbožňujem pohyb. Táto trojkombinácia je pre mňa dôvod, prečo som aj ja súčasťou Fitshakera :-)

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.