Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Paťka (-20 kg): „Cítim sa mnohonásobne lepšie aj fyzicky, aj psychicky.“

ako schudnúť po pôrode

Ako po pôrode schudnúť 20 kíl? Nuž, Paťke sa to podarilo, po druhom pôrode schudla dokopy neuveriteľných 27 kíl a my musíme len povedať, že vyzerá neuveriteľne dobre . Možno si práve v rovnakej situácii ako ona a snažíš sa o novú a zdravú postavu. A možno ti bude práve tento príbeh motiváciou a nechcené kilá zhodíš tiež.

Paťka, vy ste mamička dvoch detí 😊. Ako zvládate cvičiť popri nich? Vieme, že manžela máte v zahraničí, preto nás zaujíma, ako si dokážete pri takých malých detičkách nájsť čas aj na seba.

Na cvičenie si vždy nájdem čas aj popri deťoch, deň je dlhý a stihnúť sa dá všetko. Staršia (3-ročná) väčšinou cvičí so mnou alebo sa hrá, mladšia (ročná) zas po mne lozí alebo ju naháňam po dome a cvičenie musím každú chvíľu stopnúť, ale beriem to ako kardio navyše.

ako co najskor schudnut

Koľko kíl sa vám celkovo podarilo schudnúť od druhého pôrodu?

Od druhého pôrodu som schudla 27 kíl.

Vraveli ste, že veľa urobilo aj dojčenie, však?

Dojčením šli rýchlo dole prvé kilá. Vôbec som necvičila a jedla som, čo mi prišlo pod ruku, a napriek tomu som stále chudla, bolo to ako sen.

Koľko mesiacov po pôrode ste sa pustili do cvičenia a ako ste začínali? Hneď ste si dali poriadne kardio, alebo ste začali zľahučka?

Sem-tam som si zacvičila také domáce cviky, čo mi zabralo asi 15 minút. Ale poriadne cvičiť som začala s Fitshakerom teraz v januári pri novoročnej výzve... To som bola 11 mesiacov po pôrode.

ako schudnut doma

Vy ste milovníčka sladkého, ako sa dokážete ovládať a jesť vyváženú stravu? Alebo si sladké občas doprajete?

Sladkého sa neviem vzdať. Som závislá. Napriek tomu, že sa snažím variť zdravo, čokoládky a koláčiky od svokry vyjedám furt.

S kým cvičíte najčastejšie? Ktorý tréner je na Fitshakeri ten váš naj?

Vyberám si cviky, kde sa veľa neskáče, keďže mám problémy s chrbtom. Najradšej mám asi tabatu s Matejom, tú vždy odcvičím s ľahkosťou, s Dianou sú to zakaždým zaberačky, ale cviky ma bavia. No a na bruško je profesionálka Maggie a rada si ešte ,,oddýchnem“ pri joge s Andrejkou.

Na fotke, ktorú ste uverejnili v skupine, vidieť krásnu premenu, mnoho žien sa bude určite pýtať – ako? No a zaujíma to aj nás, ako sa vám toto podarilo za taký krátky čas? Cvičili ste každý deň? Zamerali ste sa na oblasť bruška?

Najradšej by som cvičila každý deň, mám problém ten jeden deň do týždňa vynechať, aj keď viem, že je to potrebné.

Cvičila som novoročnú výzvu podľa plánu, akurát mám pár cvikov na brucho od fyzioterapeutky kvôli chrbtu, tak som si pridala aj tie.

chudnutie po pôrode

Čo vás čaká teraz? Aké ďalšie ciele chcete dosiahnuť 😊?

Môj cieľ je pokračovať, pretože ma to neskutočne baví a dopĺňa energiou, cítim sa mnohonásobne lepšie aj fyzicky, aj psychicky 🙂.

Čo by ste odkázali žienkam, ktoré stále váhajú, či sa majú pustiť do cvičenia s Fitshakerom?

Baby, do toho! Je to také jednoduché... každý deň sa tešiť na nové video. 30 minút ubehne ako voda a výsledky sa čoskoro objavia. Nemusíte robiť nič ťažké, nikam chodiť, nič riešiť, iba zapnúť TV a myseľ vypnúť (od problémov). Držím palce!

Paťke ďakujeme za rozhovor.

Poď na sebe pracovať rovnako, ako to urobila Paťka a aj ty sa môžeš po čase tešiť z parádnych výsledkov:

cvicenie fitness
Fotka autora
Veronika Kašická
Redaktor vo Fitshaker

Úsmev na tvári, varecha v ruke a stále nové nápady. Tak nejako by som sa charakterizovala. Baví ma vymýšľať nové, zdravé a hlavne bezlepkové recepty na ktorých si pochutí naozaj každý. To že som komunikatívna a rada sa rozprávam s ľuďmi si môžete všimnúť na rozhovoroch ktoré pravidelne pribúdajú na našom blogu. Preto ak ti chýba motivácia rýchlo si nejaký prečítaj. ????

Kategórie

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.