Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Máš málo času na cvičenie? Máme riešenie!

formovanie postavy

„Nemám na cvičenie čas!“

Poznáš túto výhovorku? Aj ty ju zvykneš používať? Úplne ťa chápeme. Veď človek toho za deň potrebuje toľko stihnúť… Ale vieš, čo je skvelé? Odteraz už túto výhovorku nebudeš používať. Vieš prečo? Máme pre teba unikátny cvičebný program, ktorý ti denne zaberie iba 15 minút :-)!

Vytvorili sme skvelý tréningový plán pre ženy na doma.

Ako fungujú 15-minútovky?

V lete si človek naozaj ťažšie hľadá čas a chuť ísť cvičiť. A preto sme vytvorili tento program FIT IN 15 MIN. Aby si ani v lete nevypadla z kondície. Aby si aj v lete mohla pracovať na svojom brušku a formovala sedacie svaly či zvyšok tela. S Fitshakerom sa cvičí online z pohodlia svojho domova. A čo je skvelé, cvičíš v čase, keď to vyhovuje práve tebe. Stačí zapnúť PLAY, mať 15 minút času a chuť na sebe pracovať.

Každý deň iné cvičenie

Ak sa pridáš do programu FIT IN 15 MIN., každý deň ťa bude čakať v tvojom Fitshaker konte nový tréning. Tréningy sú naplánované tak, aby si si aj poriadne zamakala a krásne formovala postavu (tešiť sa môžeš na intervalové tréningy celého tela, formovačky bruška, zadku, vršku tela), ale aj ponaťahovala svaly a zrelaxovala pri pomalších cvičeniach, ako sú pilates a joga.
 

S kým budú cvičenia prebiehať?

V programe sa stretneš s 9 profi trénermi zo Slovenska a Čiech. Čaká nás naozaj pestrý mix. Posilňovacie tréningy spojené s kardiom si pripravili trénerky Janka Kopačová Jánošíková, Diana Hô Chí aj Maggie Kažimírová. Okrem tréningov, kde poriadne pocítiš bruško či zadok, si budeš môcť zacvičiť i cviky na zdravý chrbát či core.

Takisto nás čakajú 15-minútové tabaty s Matejom Olejárom a krátke zostavy na štýl kruhových tréningov s Verčou Jandovou.

Pre všetkých makačov sme nezabudli pridať do programu aj krátke HIIT tréningy. Tréneri Olinka Bartalská a Honza Kempa ti dokážu, že aj za 15 minút na tebe nemusí ostať ani nitka suchá.

Ako aj naše ďalšie programy, kedy v harmonograme striedame náročnosť a typ tréningu a aj precvičovanú partiu, aj do 15-minútoviek sme pridali relaxačné naťahovačky v podobe pilatesu a jogy. Tieto cvičenia sú super aj vtedy, keď budeš mať lenivejší deň, no nebudeš chcieť vynechať zo svojho dňa pohyb.

Zároveň tieto tréningy pohladia tvoj chrbát, stuhnuté svaly aj uponáhľané telo.

Komu sú 15-minútovky určené?


  • všetkým, ktorí chcú mať cvičko šup-šup za sebou,

  • všetkým, ktorí už nie sú začiatočníci v cvičení,

  • milovníkom letných športov (plávanie, korčuľovanie, bicyklovanie, turistika…), pre ktorých budú 15-minútovky skvelým doplnkom,

  • všetkým, ktorí vedia, že aj v lete sa oplatí cvičiť a hýbať sa čo najviac.


 

Má zmysel cvičiť takéto krátke tréningy?

Ak máš sedavé zamestnanie a aj po práci väčšinu času presedíš a týchto 15 minút je tvoj jediný pohyb, povieme ti pravdu: 15-minútovky budú pre teba lepšie ako nič, ale zázraky nečakaj.
Ak si však aktívny človek a snažíš sa aj počas dňa veľa chodiť, užívať si letné športy, ktoré ťa bavia, 15-minútovky budú mať pre tvoje telo skvelé benefity! Najmä ak budeš cvičiť poctivo, každučký deň! Pravdepodobne čoskoro uvidíš vyformovanejšiu postavu, váhový úbytok, a ak ťa cvičká budú aj baviť (veríme, že áno), uvidíš aj prírastok energie. Samozrejme, cvičenie vrelo odporúčame spojiť s kvalitným stravovaním, pretože strava + cvičenie je to najlepšie kombo :-)!
fitshaker cvičenie

Čo ak mi bude občas málo?

Pokojne si pridaj! Na Fitshakeri nájdeš takmer 1 000 videí. Ak ti bude niekedy 15 minút málo a ty akurát budeš mať na cvičenie viac času, vyber si z našej ponuky ďalšie a cvič, koľko len vládzeš. PREMIUM členstvo vo Fitshakeri stojí 9,90 eur mesačne a za túto cenu môžeš cvičiť nielen program FIT IN 15 MIN., ale aj ktorékoľvek iné cvičenia (nonstop, od rána do večera :-)).

domáci tréningový plán pre ženy

Nájdi si 15 minút pre seba a zapoj sa do súťaže!

Od pondelka 4. 7. 2022 sme si pripravili pre všetkých premium členov takú milú aktivitu. V skupine na Facebooku sa budeme po dobu 15 dní spoločne motivovať a podporovať k tomu, aby sme s pravidelným pohybom pokračovali aj v lete.

Ako to bude prebiehať?

👉 Od 4. 7. do 18. 7. pridáme do skupiny na Facebooku každý deň 1 post s výzvou, aby si si odcvičila 15 minút. Môžeš cvičiť videá presne podľa harmonogramu v programe Fit in 15 min., ale je povolené si ich aj meniť podľa aktuálnej nálady. Nejde nám o to, aby si sa držala nášho plánu, ale o to, aby si si každý deň našla svojich 15 minút.

👉 Tvoju úlohou je zacvičiť si a dať nám o tom vedieť komentárom pod príspevkom. Je na tebe, či pošleš link videa, ktoré si cvičila, napíšeš dojmy po cvičení, alebo nahráš fotku/video, ako ti to dnes išlo.

👉 Po skončení 15 dní, vyžrebujeme 5 žien, ktoré vyhrajú 3 knihy z Fitshaker vydavateľstva podľa vlastného výberu.

Tešíme sa na teba a prajeme nádherné letné dni!

Fotka autora
Lucia Švaral
Spoluzakladateľka Fitshakera

Som inštruktorkou rôznych skupinových cvičení, trénerkou a výživovou poradkyňou. Rada trávim hodiny nielen v telocvični, ale aj na čerstvom vzduchu a v kuchyni. Prostredníctvom mojich článkov by som ťa chcela "chytiť za ruku" a ukázať ti zdravšiu a lepšiu cestičku, po ktorej môžeš ísť. Budeš sa na nej cítiť fantasticky. Sľubujem :-).

Kategórie

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.