Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Danielka (- 11 kg ): „Cítim sa veľmi dobre, aj okolie si všimlo, že som sa zmenšila."

premena

Danielka vyzerá v plavkách dokonalo. Sú za tým odcvičené videjká, makačka a hlavne jedna veta, ktorá ju nakopla. Aká? Prečítaj si v rozhovore 😊!

Danielka, hneď na začiatok musíme povedať, že u vás neprebehla len premena postavy, ale aj tváre. Omladli ste naozaj o pár rokov a veľmi vám to pristane 😊. Prezradíte nám, koľko kíl sa vám podarilo schudnúť 😊?

Ďakujem veľmi pekne, podarilo sa mi zhodiť 11 kg, čo nie je nejako veľa, ale na začiatok stačí.

Určite nás zaujíma aj to, ako ste sa k Fitshakeru dostali a s akým cieľom ste sa do cvička s nami pustili 😊.

Ešte minulý rok, ako vždy novoročné predsavzatie – chcem schudnúť... Videla som na Facebooku vašu reklamu, tak som sa prihlásila, ale moje nadšenie sa rýchlo vytratilo a aj som skončila, ale potom o rok, čiže tento rok v januári prišla za mnou dcéra, že by chcela tiež cvičiť, tak som sa rozhodla, že do toho pôjdeme spolu.

Dala som si najskôr veľký cieľ – dať dole 15 kg – a manžel ma hneď skorigoval, že daj si radšej len 10, je to skôr dosiahnuteľné. A, samozrejme, do dovolenky.

V plavkách vyzeráte fantasticky! Ako sa cítite v novom tele? Aké boli reakcie okolia na vašu premenu 😊?

Cítim sa veľmi dobre a áno, aj okolie si všimlo, že som sa zmenšila. Pozornosť ma veľmi tešila a ženie ma ďalej.

náradie na cvičenie doma
cvičenie doma plán
cvičenie doma pre ženy video

Máte aj obľúbené tréningy alebo trénerov, ktorých na Fitshakeri vyhľadávate 😊?

Veľmi dobre sa mi cvičí s chlapcami, sú vtipní a nie až takí nároční. Aj dievčatá sú fajn. Som rada, keď je to vo výzve také pomiešané, z každého niečo... Ale najviac cvičím podľa Mateja Olejára.

V skupinke na FB vyvolala vaša premena rozruch a veľa žienok sa pýtalo, ako často ste cvičili, či ste dodržiavali len 30-minútové videjká od nás alebo ste pridali aj niečo navyše 😊?

Nič navyše, ak sa nerátajú záhrada a zamestnanie, ktoré však boli aj predtým. Ani cvičenia som nedodržiavala na 100 percent, pretože prišla aj choroba, aj operácia... Takže všetko v rámci možností.

Upravili ste aj stravu? Inšpirovali ste sa napríklad našimi stravovacími videjkami alebo blogom 😊?

Na vašom blogu som stále a okrem toho som vyradila všetky nezdravé sladkosti plus akýkoľvek alkohol. Aj malé pivko.

Ako sa vám podarilo nastaviť tak, že idete cvičiť a teraz to vyjde 😊? Veľa žienok bojuje práve so začiatkami a s tým, ako správne si to v hlave nastaviť, aby vytrvali do konca. Čo by ste im poradili 😊?

Mňa ťahala dcéra, podporovali ma manžel aj synovia, a hlavne ma veľmi naštartovala jedna veta. Keď som povedala o svojom pláne kamarátke a tá zareagovala – to nedáš –, do mňa akoby udrelo a zaťala som sa. A veru dám... Tak pokračujem ďalej.

Už 4.9. štartujeme s výzvou Reštart po lete ! Poď sa pridať a vyformuj svoju postavu snov. Bude to spoločná, energiou nabitá jazda, ktorá ťa zaručene bude baviť. Už sa na teba tešíme ❤️!

cvičenie
Fotka autora
Veronika Kašická
Redaktor vo Fitshaker

Úsmev na tvári, varecha v ruke a stále nové nápady. Tak nejako by som sa charakterizovala. Baví ma vymýšľať nové, zdravé a hlavne bezlepkové recepty na ktorých si pochutí naozaj každý. To že som komunikatívna a rada sa rozprávam s ľuďmi si môžete všimnúť na rozhovoroch ktoré pravidelne pribúdajú na našom blogu. Preto ak ti chýba motivácia rýchlo si nejaký prečítaj. ????

Kategórie

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.