Ivankina premena: „Celkovo sa mi podarilo dať dole 32 cm.“

Ivka je jednou z našich víťaziek novoročnej výzvy. Keď uvidíte tú premenu, pochopíte prečo. Ako sa cítila po prvom odcvičenom týždni či koľko kíl sa jej nakoniec podarilo zhodiť, sa dozviete v tomto krásnom rozhovore 😊.

Ivka, ako ste sa dozvedeli o Fitshakeri 😊? Prečo ste sa rozhodli pridať sa k nám do novoročnej výzvy?

O Fitshakeri som vedela od super susedky Katky Bellovej, ktorá s vami cvičí už skoro dva roky. Aj ona si vďaka vám upravila postavu na jednotku. Dlho som sa odhodlávala a prehovárala sa, že by bolo načase začať niečo so sebou robiť, ale lenivosť bola silnejšia. Na začiatku roka 2019 som totiž vážila 88 kg. Cvičením doma som síce dala pár kíl dolu, ale boli to stále tie isté cviky a táto rutina sa mi rýchlo zunovala. Po lete som mala 84 kg. Najprv som začala chodiť 3x do týždňa do posilňovne, ale odrádzalo ma stále dochádzanie na bicykli, v daždi, vo vetre, spotená, ale aj prítomnosť neznámych ľudí pri cvičení. Schudla som síce 2 kg, ale stále som sa necítila dobre.

Potom mi Katka povedala o novoročnej výzve. Hneď som si zaplatila poplatok, aby som bola donútená začať, a musím povedať, že to bolo to najlepšie rozhodnutie, aké som mohla spraviť. Žiadne dochádzanie, po cvičení rovno sprcha, cvičila som, kedy som chcela a v pohodlí vlastnej obývačky, bez neželaných návštevníkov… 😉

tipy na chudnutie

 

Ako si spomínate na prvý odcvičený týždeň? Bol pre vás motivujúci?

Po prvom týždni som sa cítila plná energie a zistila som, že Fitshaker nie je len o znížení váhy a vyformovaní postavy, ale aj o posilnení sebavedomia.

Bola som na seba pyšná, že som zvládla celý týždeň bez vážnych problémov. Po prvom odcvičenom pilates s Andrejkou som mala dokonca slzy v očiach, lebo som cítila obrovský pocit radosti a pozitívnej energie.

potrebujem schudnut

 

Vyhovuje vám cvičenie z domu a výber programov, ktorý ponúkame 😊? Aké videá či ktorí tréneri patria medzi vašich najobľúbenejších?

Cvičenie z domu je pre mňa maximálne vyhovujúce. Pracujem na zmeny a možnosť zacvičiť si hneď ráno pred odchodom do práce alebo hneď po príchode je výborná. Vyhovovalo mi, že každý deň ma čakalo iné cvičenie a počas týždňa sa striedali cviky na rôzne časti tela.

Obľubujem cvičenia typu Sexy body s Di a Janym. Často som pri nich zabudla, že vlastne cvičím, a pri Janyho rečiach som sa smiala ešte v sprche. Zamilovala som si aj pilates a jogu s Andrejkou, na ktorú nedám dopustiť 😘. Vďaka nej som si veľakrát upokojila myseľ a pozerala sa na problémy po cvičení s nadhľadom.

ako zhodiť z brucha

 

Ako dopadlo vaše snaženie? O koľko kíl ste boli ľahšia na konci výzvy 😊?

Môj cieľ bol 75 kíl a ten sa mi aj podaril. Ale najdôležitejšie pre mňa boli centimetre, lebo tie neoklameš ako váhu ostrihaním vlasov 😁.

Celkovo sa mi podarilo dať dole 32 cm… Napr. 6 cm v páse, 5 cm v bokoch, spolu 6 cm na stehnách a po 2 cm na pažiach 😁.

premena

 

Kto bol vašou  oporou, keď sa vám nechcelo cvičiť alebo ste nemali náladu? Nastali takéto situácie?

Boli aj dni, keď som nevládala alebo sa mi jednoducho nechcelo. Vtedy som zvolila video s jednoduchšími cvičeniami alebo menej opakovaní a nakoniec som to dala. Na začiatku som nikomu nepovedala, že som začala cvičiť, ale postupne, ako sa moja postava menila a ľudia v okolí si to všimli, ma dopredu posúvali aj ich pozitívne reakcie.

 

Čo by ste odkázali ženám, ktoré váhajú, či sa k nám majú pridať 😊?

Milé dámy, vrelo vám odporúčam začať a vydržať. Táto snaha skutočne prináša ovocie.

I keď mi napadlo predsa len jedno negatívum cvičenia s Fitshakerom… Po skončení výzvy si budete musieť kompletne obnoviť šatník. Z vášho pôvodného oblečenia vám budú dobré tak akurát ponožky 😁😁😁.

Želám všetkým veľa síl a radosti z cvičenia a z celého ❤️ ďakujem všetkým, ktorí pre nás tvoria Fitshaker.

chudnutie

Ivke ďakujeme za rozhovor 😊!

 

Poď aj ty vyskúšať výhody cvičenia na doma, kde máš o harmonogram tréningov postarané. Tebe sa stačí prezliecť do športového, zapnúť Fitshaker.sk a cvičiť:

fitshaker

 

Presvedč sa, že domáce cvičenie funguje. Toto sú ďalšie príbehy žien, ktoré to vyskúšali s nami:

Dušankina premena: „Diastáza je beh na dlhé trate, takže sa s ňou stále vyrovnávam.“

Jankina premena: „Zrazu sú mi všetky veci veľké a nohy, ruky mám pevnejšie.“

Simonkina premena: „Ráno sa mi lepšie vstáva a večer zaspáva.“

Veronika Kašická

Článok bol pridaný dňa 04/08/2020 a zaradený do kategórie: Premeny   |   Autor: Veronika Kašická

Komentáre