Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Fitshaker sa v roku 2023 oblieka do nových šiat, naše hodnoty však ostávajú

fitshaker rebrand

Sme online fitko pre ženy. Sprievodca na ceste za krajším a zdravším JA. Už deväť rokov ti prinášame cvičebné, stravovacie a motivačné videá, chutné zdravé recepty, Fitness diár aj kuchárske knihy. Ty si nám zase pomohla vytvoriť priateľskú komunitu, ktorá spája ženy na Slovensku aj v Českej republike.

Zmysel našej práce je pomôcť dosiahnuť, aby bola každá žena fit a šťastná celý život. Prešli sme spolu naozaj dlhú cestu a stále máme veľké plány. Sleduj!

Hodnoty, ktoré žijeme

Chceme byť vzorom pre všetky ženy, ktoré túžia po zmene životného štýlu, snažia sa viac pohybovať, zdravšie stravovať, pociťovať spokojnosť, mať šťastnejšie dni a úsmev na tvári. A preto je náš tím zložený zo šikovných a spoľahlivých ľudí, spolupracujeme s certifikovanými inštruktormi, trénermi, redaktormi a výživovými poradcami, ktorí nám pomáhajú s napĺňaním našej vízie.

Fitshaker prešiel od svojho vzniku veľký kus cesty. Vyrástol a my cítime, že dospieť musí aj vzhľadom. Sme tím kreatívnych ľudí, ktorí sa vždy snažia prešliapať vlastnú cestu. A preto zatraktívňujeme aj náš dizajn. Tak, aby sme boli bližšie k tebe. A ku každej členke našej Fitshaker rodiny.

Máme chuť sa neustále zlepšovať!

Chceme byť tvojou kamarátkou na ceste za spokojnejším a zdravším JA. Pre nás si na prvom mieste vždy ty. Robíme všetko pre to, aby čas s Fitshakerom bol pre teba radosťou – od momentu registrácie, počas každého videa cez čítanie našich motivačných newslettrov a príspevkov na sociálnych sieťach až po tvoju vytúženú premenu.

Naše úsilie sme pretavili do úplne novej vizuálnej identity, ktorá sa opiera o hravé tvary, príjemnú farebnosť a línie s cieľom vyzdvihnúť prirodzenosť a rozmanitosť žien a ich kriviek.

Spoznaj nový Fitshaker

Všetky prvky novej vizuálnej identity zapracujeme postupne, budeme radi, ak nás budeš sledovať a dáš nám vedieť, ako sa ti zmeny páčia. Sme vďační, že si s nami, že zdieľaš našu spoločnú víziu a môžeme takto pomáhať každej žene byť fit a šťastná celý život.

Fotka autora
Katarína Rakúsová
Head of Marketing

Ak zrovna niečo neoptimalizujem, vzdelávam sa, čítam detektívky, kde nájdem miesto, tam sadím kvety, a aktívne behám za svojimi synmi.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.