Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Fitshaker podcast č. 6: S Wim Hof k lepšej imunite

Lektorka Wim Hof metódy na Slovensku Michaela Davidovičová nám porozpráva o svojej ceste k spriateleniu sa s chladom. Otužovanie, dýchanie, príroda, lepšia imunita, čistejšia myseľ. Toto všetko a viac prináša aktuálne veľmi populárna Wim Hof metóda.

Som rada, že nám ju predstavila práve táto žena, ktorá (mimochodom) prišla v októbri na nahrávanie nášho rozhovoru v šatách a sandálikoch. Aj to nasvedčuje o tom, že pravidelným otužovaním sa zlepší naša odolnosť voči chladu. A to nehovorím o blahodárnych účinkoch na našu imunitu. Ak o otužovaní ešte len premýšľaš, určite sa nechaj inšpirovať Miškou. Možno ťa prekvapí, čo ju vlastne k tomu priviedlo.
otužovanie
fitshaker podcast
Fotka autora
Andrea Peniaková
Inštruktorka vo Fitshakeri

Som inštruktorka cvičení Pilates, Mindfulness Joga a Gravid Joga v Bratislave a online (www.fb.com/cviceniaba, IG: @andrea_mindfulflow). Som tiež maminou 3-ročnej dcérky. Viesť cvičenia mi vždy dávalo veľký zmysel, pretože sú súčasťou starania sa o svoj fyzický aj duševný wellbeing. Postupom času sa stále len viac utvrdzujem, že Pilates aj Joga sú úžasné nástroje na to, ako sa cítiť vo svojom tele dobre, zdravo a vitálne. Či už je to vaše primárne cvičenie, alebo ako doplnok a podpora k ostatným športom a druhom pohybu, ktoré robíte. Teším sa na vás vo videjkách na Fitshakeri!

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.