Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Fitshaker podcast č. 11: Babsy Jagušák o udržateľnejšej móde, živote aj Vianociach

Babsy Jagušák nám v tejto epizóde priblíži, prečo a ako sa zaujímať o udržateľnosť, a to hlavne v oblasti oblečenia, módy. Prezradí nám aj svoj tip na udržateľnejšie Vianoce a porozpráva o svojej láske k sladkému, ktorú na nej však vôbec nevidno.

Rozhovor s Babsy bol nielen príjemný, ale aj oči otvárajúci. Mňa osobne inšpiroval v tom, ako pozmeniť prístup k nákupu vianočných darčekov. A snáď najväčšie prekvapko bolo, čo Babsy zvyčajne večeria :-)). Ale viac už v podcaste.
udrzatelna moda
fitshaker podcast
Fotka autora
Andrea Peniaková
Inštruktorka vo Fitshakeri

Som inštruktorka cvičení Pilates, Mindfulness Joga a Gravid Joga v Bratislave a online (www.fb.com/cviceniaba, IG: @andrea_mindfulflow). Som tiež maminou 3-ročnej dcérky. Viesť cvičenia mi vždy dávalo veľký zmysel, pretože sú súčasťou starania sa o svoj fyzický aj duševný wellbeing. Postupom času sa stále len viac utvrdzujem, že Pilates aj Joga sú úžasné nástroje na to, ako sa cítiť vo svojom tele dobre, zdravo a vitálne. Či už je to vaše primárne cvičenie, alebo ako doplnok a podpora k ostatným športom a druhom pohybu, ktoré robíte. Teším sa na vás vo videjkách na Fitshakeri!

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.