Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Erika Zajacová: „Ak je náš jedálniček pestrý a vyvážený, nemáme potrebu sa prejedať.“

jedálniček

„Strong women lift each other.“ Erikin obľúbený citát hovorí za všetko.

Silná žena, ktorá pomáha ostatným ženám na ceste k svojej sile a spokojnosti. Citlivo nastavuje tréningový plán, jedálniček, a ak je to potrebné, odporučí aj terapiu (v tom najlepšom zmysle 😊).

Táto mladá žena vás očarí svojou múdrosťou a vnútornou rovnováhou. Príjemné počúvanie!

Buď vnímavá a láskyplná k svojmu telu. S nami môžeš pátrať viac o strave a objavovať, aký typ pohybu ťa baví.

Ponúkame ti mnoho skvelých videí s odborníkmi o zdravom a vyváženom stravovaní a viac ako 1000 cvičebných videí s našimi trénermi.

Okrem toho pre teba pripravujeme výzvu Reštart po lete ! Poď sa pridať a vyformuj svoju postavu snov. Bude to spoločná, energiou nabitá jazda, ktorá ťa zaručene bude baviť. Už sa na teba tešíme 4. septembra ❤️!

online cvičenie
Fotka autora
Andrea Peniaková
Inštruktorka vo Fitshakeri

Som inštruktorka cvičení Pilates, Mindfulness Joga a Gravid Joga v Bratislave a online (www.fb.com/cviceniaba, IG: @andrea_mindfulflow). Som tiež maminou 3-ročnej dcérky. Viesť cvičenia mi vždy dávalo veľký zmysel, pretože sú súčasťou starania sa o svoj fyzický aj duševný wellbeing. Postupom času sa stále len viac utvrdzujem, že Pilates aj Joga sú úžasné nástroje na to, ako sa cítiť vo svojom tele dobre, zdravo a vitálne. Či už je to vaše primárne cvičenie, alebo ako doplnok a podpora k ostatným športom a druhom pohybu, ktoré robíte. Teším sa na vás vo videjkách na Fitshakeri!

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.