Opri sa do toho

Info o videu:

Prvé video máme za sebou. Páčilo sa? ;-) Veríme, že sa ti bude páčiť aj dnešná dvadsaťminútovka. Táto sekvencia je viac dynamická, preto nezabúdaj správne dýchať a opakovať toľkokrát, koľko sa ti bude žiadať. ;-)

Pomôcky: Bez pomôcok

Info o cvičení

PortDeBras je tréning spájajúci posilňovanie a strečing v ladnom a plynulom pohybe za sprievodu príjemnej hudby. Hodina prináša nielen neočakávané posilnenie celého tela, ale aj psychickú relaxáciu a pripravuje telo na každodenný život s využitím výhod tanečne založeného tréningu.

Odporúčame púšťať si jednotlivé videá viac krát za sebou, aby si si osvojila pohyb a viac si tak užila celé cvičenie.
Taktiež odporúčame cvičiť toto cvičenie vo väčšej miestnosti a vopred z nej odstrániť predmety, ktoré by mohli počas cvičenia prekážať.

Jednou vetou: Ladné a účinné cvičenie na zapojenie hlbokých aj povrchových svalov, pri ktorom ich posilujete, ale aj naťahujete zároveň.

Potrebné pomôcky: žiadne

Vhodné pre: začiatočník, pokročilý

Ciele: Zlepšenie správneho zapojenia hlbokých aj povrchových svalov pri každodennom pohybe.

Inštruktorka

Helena Ballová

Aktívnemu cvičeniu som sa začala venovať počas vysokej školy, začínala som ako inštruktorka aerobiku. S prichádzajúcimi novými formami cvičenia som postupne rokmi prešla azda všetkými druhmi od BodyWorku cez HiLow Aerobic, Step Aerobic, FitBall Aerobic až po Spinning. Neskôr som vzhľadom na svoje pracovné vyťaženie vo svojej profesii obmedzila predcvičovanie, ale ...

Zobraziť viac

Komentáre