Yoga pre krásne a zdravé telo

Info o videu:

Fredy začína každé cvičenie spievaním úvodnej mantry mieru a pokoja. Môžeš sa do jej spievania zapojiť alebo sa len stíšiť a ponoriť do seba. Touto mantrou sa dokonale naladíme na cvičenie yogy – uvoľníme sa a spojíme so sebou.

Ďalej sa s Fredym Ayisim spoločne sústredíme na základný pilier YOGY – úplné hlboké dýchanie (Dirgha PranaYama). A čo bude nasledovať? Rozhýbeme kĺby, rozohrejeme svaly, prekrvíme celé telo a vnútorné orgány. Toto cvičenie je jednou z Fredyho typických zostáv na zvýšenie flexibility a sily. :-)

Maj teda krásne chvíle pri cvičení tohto videjka. ;-)

Pomôcky: podložka na cvičenie

Info o cvičení

Odlož všetky starosti a vydaj sa s nami na cestu spoznávania nepoznaného. V dynamickom tempe zapojíš všetky svaly, zlepšíš si silu, flexibilitu a vypracuješ si krásnu, zdravú postavu. Zabudneš na všetky problémy a načerpáš nový prílev energie. Hlava sa vyprázdni a do tela vstúpi nový pocit radosti a uvoľnenia. Pri cvičení je veľmi dôležité vedomé dýchanie, ktoré ťa naučí ako správne dýchať aj v bežnom živote a tým účinne bojovať proti stresu a napätiu. Cieľom yogy je zjednotenie a vytvorenie harmónie medzi telom, dušou a mysľou.

Jednou vetou: Cvičenie nielen pre tvoje telo, ale aj dušu a myseľ.

Potrebné pomôcky: podložka na cvičenie

Vhodné pre: začiatočník, pokročilý

Ciele: relax, upokojenie mysle, zlepšenie flexibility, mobility, odstránenie bolestí chrbtice

Inštruktor

Fredy Ayisi

”Objavujme svoje schopnosti. Posúvajme hranice svojich možností. Spoznávajme sami seba. Tvorme svoju osobnosť” Moja yoga je iná, je to dych, energia, pohyb a príbeh, s ktorým Ťa počas svojej lekcie prevediem. Keď mi budeš dôverovať, počúvať čo hovorím a koncentrovať sa na moje slová, tak Ťa na záver dovediem k pocitu ...

Zobraziť viac

Komentáre