Nohy, nohy, nožičky a sexy zadok

Info o videu:

Jedno z najúčinnejších cvikov na nohy? Jednoznačne DREPY! A preto budeme vo videu drepovať o sto tristo. Taktiež budeme robiť jeden nenáročný cvik- príťahy k členkom, pri ktorom budeme zapájať najmä zadnú stranu stehien. A práve tie budeš určite cítiť i nasledujúce dni po odcvičení videa. Ak si v cvičení pokročilejšia, pokojne prichystaj i ľahšie činky a môžeš cvičiť aj s nimi. Nezabúdaj, že je v poriadku cvičiť svojim vlastným tempom. Najdôležitejšie je- cvičiť technicky správne! Prajeme super cvičenie a ešte lepší pocit po. :-)

Pomôcky: podložka na cvičenie

Info o cvičení

Striedanie rýchleho kardio cvičenia a pomalšieho posilňovacieho cvičenia ti prinesie nielen skvelý pocit po cvičení, ale aj množstvo spálených kalórií. Zameriame sa na všetky problémové partie tela a jednoduchými cvikmi im začneme dávať krásny tvar. A k tomu dostaneš aj bonus: zlepšíš si kondičku a vyšlapať na piate poschodie bude pre teba malina.

Jednou vetou: Vysoko efektívne a časovo nenáročné cvičenie na formovanie dokonalých kriviek.

Potrebné pomôcky: podložka na cvičenie, činky alebo fľašky s vodou

Vhodné pre: začiatočníkov, pokročilých

Ciele: znižovanie hmotnosti, pálenie tuku, zvyšovanie sily a kondície

Inštruktorka

Janka Budayová

Ahoj, volám sa Janka a som rada, že aj ja vás môžem sprevádzať aktívny športovým životom. Napriek tomu, že pôvodné plány o budúcnosti som mala iné, pohyb, aktívny život, tréning a zdravá životospráva sa stali mojou neodlúčiteľnou súčasťou života a neskôr aj smerovaním. V týchto dňoch je mojim zamestnaním ročný syn Filipko. Som mamičkou na materskej ...

Zobraziť viac

Komentáre