S bábätkom za krásnym telom

Info o videu:

Drepovať s vlastnou váhou môže byť fuška. Ale drepovať s niekoľkými kilami v rukách alias našim bábätkom, to je teda niečo! Ale veď pre krásny zadok všetko, že? :) Okrem drepov, ťa vo videu čakajú aj cviky na bruško a triceps. Tie už sa budú cvičiť bez bábätka, takže pokojne pre neho priprav aj nejakú podložku na zem a hračky, nech maminka môže cvičiť.

Pomôcky: bábätko, podložka na cvičenie, stolička

 

Info o cvičení

Čerstvé maminy, zbystrite pozornosť! Nemusíte chodiť do fitka, aby ste si vytvarovali krásny zadoček, štíhle bruško, či nádherné paže. Nemusíte od svojho drobca odísť ani na sekundu a môžete si parádne zacvičiť doma! Drobčeka budete potrebovať ako záťaž a popritom všetkom to bude pre vás oboch ešte aj zábava! :-)

Jednou vetou: Efektívne cvičenie s bábätkom, na vyformovanie tela, pre všetky čerstvé maminy.

Potrebné pomôcky: Bábätko, podložka na cvičenie, fľaše s vodou, príp. činky, stolička.

Vhodné pre: Čerstvé mamičky, ktoré sú po kontrole u gynekológa po šestonedelí a majú povolené cvičenie.

Nevhodné pre: Maminy, ktoré majú väčšie deti a cvičenie s nimi by už mohlo byť príliš náročné, vzhľadom na ich hmotnosť. Maminám, ktorým bola u lekára potvrdená diastáza (rozšírenie brušných svalov po pôrode), odporúčame najprv začať s osobným cvičením s fyzioterapeutom, alebo trénerkou špecializujúcou sa na túto oblasť.

Ciele: Dostať sa po pôrode čím skôr do formy, ale nezanedbávať pri tom svoje bábätko.

Inštruktorka

Vladimíra Šmelková

Ahoj :-), moje meno je Vladimíra Šmelková a od malička, tak ako ma rodičia viedli, som športovala. Prešla som si rôznymi druhmi športu, ale jeden ma fascinoval asi najviac. Je to kick box, ktorému sa venujem už 10 rokov. Tréningy, sústredenia, súťaže ma naučili jedno a to, nevzdávať sa a bojovať. Môj ...

Zobraziť viac

Komentáre