HARMÓNIA TELA A DUŠE – Komplexná Pilates polhodinka

Info o videu:

Počas vianočnej polhodinky Pilatesu si príjemne a komplexne precvičíme celé telo. Začneme cvikmi, pri ktorých sa ponaťahujeme a rozdýchame. Budeme cvičiť v rôznych polohách: v obrátenej doske, v rôznych variáciach tureckého sedu, či v mostíku. Zabrať dostane bruško, chrbát, paže, lýtka, stehná  aj zadok. Proste komplexne celé telo. A relax na konci bude rozhodne zaslúžený! Uži si to :-).

Pomôcky: podložka na cvičenie

MÁŠ CHUŤ CVIČIŤ ĎALEJ? Zdravý chrbátik- základ spokojného života

 

Info o cvičení

V tejto výzve budeme spolu objavovať svoju vnútornú krásu, harmóniu a radosť zo života. Telo si budeme hýčkať pravidelným cvičením Jogy a Pilatesu a myseľ naladíme na pozitívnu vlnu prostredníctvom meditácií. Do toho zdravé stravovanie a množstvo krásnych videí o zlepšovaní svojho JA.

Jednou vetou: Objavovanie harmónie tela a duše prostredníctvom cvičenia a unikátneho programu na 40 dní.

Potrebné pomôcky: Podložka na cvičenie

Vhodné pre: každého (začiatočníkov i pokročilých)

Ciele: Nájsť životný balans, zrelaxovať myseľ aj telo.

Inštruktorka

Andrea Peniaková

Som inštruktorka cvičení Pilates, Mindfulness Yoga, Gravid Yoga, BabyBalance v Bratislave, kde pôsobím ako lektorka už vyše 10rokov. Zacvičiť si so mnou môžete aj keď nie ste v Bratislave, a to online cez Fithaker. Pilates - na posilnenie tela, spevnenia stredu tela a pre zdravý chrbát. Mindfulness Yoga v mojom podaní je zameraná hlavne ...

Zobraziť viac

Komentáre