1. Video o stravovaní – ZAČÍNAME

Info o videu:

POZOR Dôležité!!! Dnes si mala dostať dôležitý e-mail s inštrukciami o výzve, ak si ho nenašla ani v Propagačnej pošte, ani v SPAME, ihneď vlož svoj e-mail do kroku číslo 3 v tomto formulári – PRIHLÁSIŤ SA AKO PREMIUM

Ak sa ťa to netýka, pokračuje smelo v čítaní popisu tohto videa ;-)

…………………………………………………..

POPIS VIDEA:

Vitaj vo výzve! Určite ti je viac než jasné, že k budovaniu zdravého, krásneho tela nestačí len cvičiť, ale je nevyhnutné sa pozrieť i na svoj tanier, či do chladničky a urobiť pár pozitívnych zmien. Aby šlo chudnutie ako po masle, pozri si prvé video o stravovaní s trénerom a výživovým poradcom Martinom Šmahelom.

Vo videu ti Martin odpovie na tieto otázky:

  • Ako začať?
  • Prečo je dôležité sa zmerať?
  • Najčastejšia chyba pri chudnutí Chcem schudnúť iba z jednej partie (napr. z brucha). Dá sa to?
  • Stačí cvičiť 30 min. denne?
  • Platí, že viac cvičenia = lepšie výsledky?
  • Ako sa vyhnúť emočnému jedeniu?

Pripravili sme pre Teba i skvelý návod Ako sa správne zmerať, vytýčiť si cieľ + ÚLOHA TÝŽDŇA. Stiahni si tento dokument do svojho počítača, pozorne prečítaj a poď sa odmerať. Taktiež odporúčame poctivo dodržiavať prvú ÚLOHU TÝŽDŇA. Je veľmi jednoduchá a účinná. Držíme palce! :-)

Spomínaný NÁVOD SI STIAHNEŠ TU

TIP: S úlohou týždňa Ti pomôže aj aplikácia do Tvojho mobilného telefónu, napríklad Pitný režim (Drinking regime) dostupn’pre Android, aj iPhone ;-)

PS: Nefunguje Ti video plynulo? Zníž si kvalitu videa v pravom dolnom rohu kliknutím na ozubené koliečko a vyber najnižšiu hodnotu.

Ďalšie rady, tipy a odpovede na Tvoje otázky NÁJDEŠ TU

Info o cvičení

Aj ty máš do nového roka jedno veľké predsavzatie – SCHUDNÚŤ? Týždeň, možno dva budeš makať... ale čo, ak tvoje nadšenie bude o pár dní nenávratne preč? Ako vydržať? Nezlyhať? Uspieť? Máme pre Teba plán! 50-dňovú NOVOROČNÚ VÝZVU!

Jednou vetou: Cvičebný plán, stravovanie

Potrebné pomôcky: Podložka na cvičenie, fľaše s vodou, stolička

Vhodné pre: začiatočník, pokročilý

Nevhodné pre: ženy, ktoré sa nechcú zlepšovať

Ciele:

Inštruktor

Martin Šmahel

Trénerstvo a fit coaching je mojou prácou, mojím koníčkom a zrejme aj poslaním. Celý môj život sa točí okolo športu a láska k nemu prerástla až do určitej závislosti. Veľa mi dal, veľa naučil a ja sa snažím tieto skúsenosti posúvať ďalej. Mojím zameraním sú najmä ľudia, ktorí pre svoju prácu potrebujú ...

Zobraziť viac

Komentáre