Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Ako získať krásne telo za 50 dní? Novoročná výzva 2018!

novoročná výzva 2018

Prejedla si sa vianočného pečiva? Dopriala si si štedrú kapustnicu, majonézový šalát, na Silvestra si jedla jednohubky aj o polnoci a teraz na svojej postave badáš, že to nie je úplne ono? Chcela by si to zmeniť, lebo vieš veľmi dobre, že postava do plaviek sa formuje už v zime? Túžiš po tom mať zdravé krásne telo? Potom čítaj ďalej, poznáme návod, ako to dosiahneš.

Ak nás sleduješ už nejaký ten piatok, tušíš správne, že naším návodom je Novoročná výzva 2018. Čo ťa v nej toho roku čaká a na čo všetko sa môžeš tešiť?

A ak si o nej ešte nepočula, veríme, že aj ty po prečítaní článku zistíš, že táto výzva je aj pre teba.

Poďme si to teda zhrnúť. Čo ťa vo výzve vlastne čaká?

1. Na každý deň nové cvičenie

V priebehu 50-tich dní ťa bude čakať každý deň nové video s cvičením. Takmer všetky videá sú do 30 minút, takže aj keď si veľmi zaneprázdnená, nezaberú ti príliš veľa času. Plán na týždeň bude zostavený tak, aby sa striedali cvičenia, ktorými budeš spaľovať tuky (intervalové a kardio cvičenia), budeš posilňovať svaly, ale zároveň ich budeš aj regenerovať (napr. cvičeniami jogy, pilatesu či strečingom). Všetkými cvičeniami ťa budú sprevádzať najlepšie slovenské a české trénerky.
nové cvičenia

2. Videá o stravovaní s profi výživovým poradcom a trénerom Martinom Šmahelom

Pekná postava sa formuje ťažko, ako do nej neustále hádžeš jedlá, ktoré ktoré jej nepomáhajú, nevyživujú ju, ba dokonca jej škodia. Podľa hotových jedálničkov sa môžeš stravovať chvíľu a pomôžu len dočasne. Čo však potom? Vo výzve ťa my, alebo teda konkrétne výživový poradca, tréner a známa osobnosť Martin Šmahel naučí, ako sa stravovať zdravo. Nech je jedlo tvojím pomocníkom na ceste za vytúženou postavou.

3. Dávka motivácie a disciplíny

Len veľmi disciplinovaná osoba dokáže vytrvať na ceste, kedy pravidelne cvičí a zdravo sa stravuje. Nám ostatným sa zíde, keď nás z času na čas niekto motivuje, povzbudí, ukáže nám, že na tej ceste nie sme sami. Práve pre tento účel sme vytvorili facebook skupinu, kde ti budeme denne posielať novú motiváciu či rôzne inšpirácie.

Ak sa ti nechce sledovať skupinu, na Facebooku nie si aktívna, alebo ti vyhovuje iný spôsob viac, motivovať ťa budeme aj prostredníctvom špeciálnych newsletterov, ktoré nájdeš vo svojej e-mailovej schránke zhruba 2-3 x do týždňa. Zaháľať nebudeme ani na našom Instagrame. :-)

Na svojej ceste za zdravším JA nebudeš sama. ;-)

krásne telo

4. Budeme súťažiť nielen o krajšie a zdravšie telá, ale aj tieto ceny

My vieme, že najkrajším darčekom po skončení výzvy je tvoje nové zdravšie JA. Pocit spokojnosti so svojím vlastným telom sa nedá vyčísliť. Napriek tomu si myslíme, že ťa poteší, ak tvoju snahu oceníme aj my. Snaž sa a možno budeš patriť aj ty k 11 šťastným výherkyniam, ktorej bude patriť niektorá z nasledujúcich cien.Kategória žien, ktoré mali pred výzvou do 70 kg, súťažia o:

Kategória žien, ktoré majú pred výzvou nad 70 kg, súťažia o:

ceny do výzvy

Hlavnou výhrou bude pobyt pre 2 osoby na 2 noci v novučičkom hoteli  Galeria Thermal Bešeňová ****. Pôjde o zaslúženú odmenu pre jednu z vás.

Dokonalý oddych a relax po náročných mesiacoch vám dopraje nový holistický hotel s top starotlivosťou v termálnom srdci Liptova priamo v areali vodného parku Bešeňová. V tomto hoteli ako jedinom svojho druhu na Slovensku sa snažia sústrediť na všetky 3 úrovne bytosti: telo, dušu i myseľ. Práve vďaka tomu je možné dosiahnuť tam stav „absolútneho relaxu.“

galeria thermal bešeňová

Čo hovoria na výzvu jej absolventky?

Zuzka: V dvoch výzvach som s Fitshakerom schudla 11 kíl! Už teraz sa neviem dočkať ďalšej.

Moja výzva sa začala už v zime, kedy som sa zapojila do novoročnej výzvy. Zo začiatku som váhala, ale nakoniec som sa odhodlala skúsiť to. Mojou motiváciou bolo najmä to, že som sa už vôbec necítila dobre vo vlastnom tele. Nebola som spokojná so sebou a už vôbec nie s mojím odrazom v zrkadle. Taktiež mi v skrini viselo množstvo oblečenia, ktoré som už nemohla nosiť. Chcela som nejakú zmenu a dokázať sebe aj svojmu okoliu, že to dokážem.

V novoročnej výzve sa mi podarilo schudnúť 8 kg, ale ja som stále nebola spokojná tak som pokračovala ďalej aj mimo výzvy.

Potom prišla ďalšia výzva - do plaviek. Už od začiatku som vedela, že sa do nej musím zapojiť a tentokrát sa chcem aj umiestniť v súťaži. :-) Priznávam, táto výzva neprebehla úplne podľa mojich predstáv, pretože sa mi začalo všetko kopiť- práca, škola atď. Ale aj napriek tomu som to nevzdávala. V tejto výzve sa mi podarilo schudnúť ďalšie 3 kg a taktiež sa umiestniť v súťaži z čoho sa neuveriteľne teším! Stále neprestávam a pokračujem ďalej. Už teraz sa teším na ďalšiu výzvu, do ktorej sa jednoznačne zapojím. Taktiež som okrem úbytku na váhe získala skvelé informácie o stravovní, ktoré som doteraz neovládala. A vlastním všetky knižky, v ktorých sú super recepty :-) Každému kto ešte váha, či sa zapojiť do najbližšej výzvy, to naozaj odporúčam! Naozaj nie je čo stratiť (iba kilečká navyše :-) )

janka kapitánová

Vierka: „Som s Vami od Novoročnej výzvy 2017! Vidím, že to prináša ovocie.“

Prvýkrát som sa zapojila do Vašej novoročnej výzvy. Vtedy som si povedala, že po sviatkoch by to chcelo niečo so sebou spraviť. Objavila som Novoročnú výzvu 2017, kedy som mala na každý deň naplánované čo mám cvičiť. Tento systém mi neskutočne vyhovoval. Po skončení som pokračovala ďalej, lebo som videla, že pravidelnosť prináša svoje ovocie. Avšak prišla mi do cesty nemilá životná udalosť, ktorá môj progres veľmi spomalila. Keď som sa z toho ako tak spamätala, vyhlásili ste výzvu do plaviek a ja som v nej videla akýsi reštart svojho snaženia. Prihlásila som sa a vedela, že to bude moja súkromná terapia, ktorou vyriešim svoje problémy. Opäť som naskočila na pravidelné cvičenie aj oddych a vyplatilo sa. Pridala som k Vašim cvičeniam aj beh, ktorý zbožňujem.

Po výzve s Vami pokračujema mám zas o nejaké to kilo menej.

Moje boky a zadok sa ešte zmenšili a mám z toho všetkého ešte väčšiu radosť. Momentálne to u mňa nie je tak o kilách a centimetroch, ale o dobrom pocite samej zo seba. Každý deň som na seba pyšná, lebo sa mi darí pravidelne cvičiť, behať a to všetko popri práci, starostlivosti o moju úžasnú rodinku a povinnostiach v domácnosti.

Mimoriadne užitočné boli aj videá o stravovaní, ktoré mi pomohli spolu s Vašou kuchárkou to, čo som kade-tade čítala, usporiadať do logického celku. Veľa vecí zo zdravého životného štýlu sa udomácňuje aj v mojej rodine. Teraz už viem, že úspech je v pravidelnosti a pohyb je súčasťou môjho  každodenného života. V prípade, že jeden deň vynechám, nestresujem, lebo viem, že na ďalší deň sa k tomu vrátim - telo si samo žiada nejakú činnosť.

Mojou motiváciou bola a je moja rodina. Chcem byť aktívnou mamkou, ktorá dá dobrý príklad svojim deťom, aby šport považovali za prirodzenú súčasť svojho života.“

fitshaker referencie

Zuzka: Doteraz mi vždy odhodlanie vydržalo len chvíľku. S Vami to je iné!

Výzva ako taká ma veľmi motivovala. Vždy som chcela začať cvičiť, ale vydržalo mi to zakaždým iba chvíľku, mesiac, možno dva. Nikdy som nevydržala. Kvôli chorobe, cestovaniu a iným veciam som vždy prestala. No keď som na Vašom webe videla videá s cvičeniami, zaplatila som si Premium členstvo na 3 mesiace a celá výzva bola skvelá. Niekedy som nemala čas alebo energiu na cvičenie, no prekonala som sa a výsledky sú úžasné.

Už na začiatku cvičenia ma prekvapilo, že ma menej bolel chrbát aj hlava a celkovo som mala veľa energie. Na postave sa to odrazilo tiež. Keď sa mi začínali spevňovať ruky, bola som nadšená. Keď sa mi začalo zmenšovať brucho, to bola hotová eufória. Konečne môžem nosiť obtiahnuté tričká a blúzky a moja postava je omnoho ženskejšia než predtým. Mám ešte výhrady k zadočku a stehnám, ale pracujem aj na formovaní týchto partií. Stále je čo zlepšovať. To bude vždy. Čo sa týka stravovania - som Vám veľmi vďačná za všetky rady, pretože konečne sa mi potvrdilo, že žiadne diéty, ale vyvážená zdravá strava je základ zdravého tela. :-)

Som odhodlaná pokračovať naďalej s Fitshakerom, pretože sama to nikdy nezvládam.

Už na začiatku cvičenia ma prekvapilo, že ma menej bolel chrbát aj hlava a celkovo som mala veľa energie. Na postave sa to odrazilo tiež. Keď sa mi začínali spevňovať ruky, bola som nadšená. Keď sa mi začalo zmenšovať brucho, to bola hotová eufória. Konečne môžem nosiť obtiahnuté tričká a blúzky a moja postava je omnoho ženskejšia než predtým. Mám ešte výhrady k zadočku a stehnám, ale pracujem aj na formovaní týchto partií. Stále je čo zlepšovať. To bude vždy. Čo sa týka stravovania - som Vám veľmi vďačná za všetky rady, pretože konečne sa mi potvrdilo, že žiadne diéty, ale vyvážená zdravá strava je základ zdravého tela. :-)

zuzka

Znie to všetko parádne, však? Pripoj sa k nám tiež

Fotka autora
Katka a Baška
Redaktor vo Fitshaker

Sme nielen kolegynky, ale aj skvelé kamošky, ktoré si rozumejú v pracovnom, kuchárskom, kreatívnom a dokonca aj komiksovom svete! Veríme, že naše spoločné články ti prinesú inšpiráciu, nový pohľad na zdravé recepty, čosi ťa naučia a možno aj vyčaria úsmev na perách. Vedz, že ti v nich okrem zaujímavých myšlienok posielame aj veľa motivácie, lásky a sily na cestu za krajším a zdravším ja. 😊

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.