Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Zuzana Kopačíková: Nalaďte sa na svoju cyklickosť

pohyb

Každá z nás je iná, a preto tak k sebe musíme aj pristupovať. Zdravo sa stravujeme, hýbeme sa, ale napriek tomu nám niečo v tele hapruje. Niečo, na čo sme zvyknuté a čo berieme, že je to proste tak. Náš menštruačný cyklus.

V tomto podcaste preberieme ženské zdravie vo fertilnom veku, čiže asi medzi 20. a 40. rokom života. Dozviete sa, prečo je správny menštruačný cyklus dôležitou súčasťou nášho zdravia, prečo výkyvy ako silná, dlhá, nepravidelná či bolestivá menštruácia nie sú vôbec v poriadku.

V tomto období sa ženy pripravujú aj na otehotnenie. Rozoberali sme i to, prečo to vždy nejde a prečo je dôležitá príprava na toto obdobie.

Tento podcast vám pomôže s tým, ako si udržať svoje hormóny v rovnováhe s konkrétnymi tipmi. Nielen to, čo jesť, ale aj to, ako počas jednotlivých fáz cyklu cvičiť.

Ak máš radšej pozeranie podcastov, nech sa páči, prinášame ti ho aj vo video podobe:

Nové epizódy podcastov ti prinášame pravidelne každý týždeň. Vypočuj si rozhovory aj s inými inšpiratívnymi hosťami:

podcast
Fotka autora
Barbora Chlebcová
Redaktorka vo Fitshaker

Mám šťastie, že sa živím tým, čo ma baví. Vďaka herectvu a moderovaniu som spoznala množstvo zaujímavých ľudí a úžasné je, že ich môžem priblížiť a predstaviť aj vám. Verím, že keď naozaj vychádzame zo seba a svojich pocitov, nemôžeme sa pomýliť.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.