Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Tieto ženy ťa presvedčia, že cvičenie na doma je aj pre Teba! Chceš vedieť, prečo je to tak skvelé?

cvičenie doma
Máme po 50-dňovej novoročnej výzve. Tentokrát sa nám podarilo spolu schudnúť vyše 588 kg, cvičenie na doma nám zabralo spolu cca 1 290 hodín, videli sme 8 prednášok o zdravom stravovaní. Naša novoročná výzva však nie je len o štatistikách, ale aj o individuálnych príbehov všetkých, ktoré ste sa zapojili, ktoré ste sa s nami potili a poctivo všetko odcvičili. Prečo sa však vôbec zapojiť do takej výzvy? Naše cvičenkyne ťa presvedčia o tom, že sa to oplatí a cvičiť doma sa skutočne dá. A je to skvelé! Chceš vedieť, kedy budeme spúšťať novú výzvu? Odpoveď nájdeš v našom článku. :-)

Pýtaš sa, prečo by si s cvičením doma mala vôbec začať? Naše výzvy ti prinášajú nové cvičenie na každý deň, vďaka ktorým spaľuješ parádne tuk a formuješ problémové partie. K tomu máš navyše každý týždeň video o stravovaní, kde ti radíme, ako jesť chutne, zdravo a pritom nehladovať. A aby toho nebolo málo, pravidelne ťa motivujeme emailami. Nakoľko si všetci zúčastnení vždy týchto 50 dní pochvaľujú, pripravujeme opäť ďalšiu výzvu do plaviek.

Chceš si znova obliecť svoje staré nohavice!

Pri pravidelnom cvičení si dokážeme vyformovať postavu a zhodiť nejaké to kilo. Predstav si, že si motivovaná a cvičíš 50 dní. Po tomto období sa môže stať, že budeš musieť meniť šatník, pretože tvoje oblečenie ti začne byť akosi voľnejšie. :-)
„Podarilo sa mi zhodiť 6 kíl a hlavne to bolo vidieť na oblečení. Celkovo ma to nabilo energiou a každým razom som sa tešila na cvičenie. Aj keď boli aj tie náročnejšie tréningy ale s motiváciou každej cvičiteľky sa to dalo zvládnuť s úsmevom na tvári :-)“
Tatiana, 29 r.

tatiana schudla 6 kg

Chceš si zvýšiť sebavedomie!

Ak ti vadia neprimerané reči okolia na tvoju postavu, máš na výber, čo s tým urobíš. Môžeš sa nad reči povzniesť, pričom vieš, že ťa to bude vnútorne aj tak ťažiť, alebo môžeš urobiť to, čo urobila Ľubka. Začneš pravidelne cvičiť. Po 50tich dňoch sa pokojne môžeš cítiť tak, ako ona. Sebavedomejšie! ;-)
„Vyformovalo sa mi bruško, kde som stratila 7 cm. A to nebojujem len s tehotenskými kilami, ale aj s diastázou. Konečne oblečiem predtehotenské oblečenie a už sa nemusím báť, že sa ma niekto opýta, kedy čakáme tretie :-) Výzva mi určite zvýšila sebavedomie a už sa nehanbím pozrieť sa do zrkadla. Už si doma nevieme predstaviť život bez pohybu. Moja trojročná fitnesska cvičila poctivo som mnou a niekedy sa pridal aj manžel. :-)“
Ľubka, 32 r.

Chceš mať pevnejšie a krajšie telo!

Nie všetky potrebujeme schudnúť. Niektoré dokonca chceme nabrať svalovú hmotu, čiže logicky priberieme. Samozrejme, že existuje veľa spôsobov, ako sa k tomu dopracovať.  Môžeme chodiť niekam pravidelne cvičiť, no stačí, že párkrát vynecháme napríklad kvôli cestovaniu a musíme začínať odznova. Na cvičení cez Fitshaker je skvelé, že si ho môžeš odcvičiť pokojne aj na dovolenke, služobnej ceste či kdekoľvek, kde máš prístup na internet.
„Mojim cieľom nebolo schudnúť, ale spevniť telo a nabehnúť na pravidelný režim cvičenia. Telo som pekne spevnila a cítim sa oveľa lepšie :)“
Evička, 30 r.

Evička si spevnila telo

Chceš sa zbaviť bolesti!

Je jedno, koľko máš rokov, či máš sedavé zamestnanie, alebo iný zdravotný problém. Pravidelný pohyb s tebou dokáže urobiť zázraky. Samozrejme, musíš poznať svoje hranice. Nie je však nič lepšie, ako zbaviť sa bolesti a strnulosti vďaka pohybu.

„Mám 51 rokov a moje telo bolo veľmi strnule a ubolené a toto bola moja záchrana. Stále som sa nevedela namotivovať a toto prišlo ako z jasného neba. V cvičení pokračujem aj po výzve, stalo sa mi dennou potrebou a to je najdôležitejšie." Beátka, 51 r.
„Už po prvých dňoch som sa začala cítiť oveľa lepšie, prestal ma bolieť chrbát, cítila som obrovský príval energie a dobrej nálady. Mala som samé pozitívne myšlienky. Bolo to úžasné. Myslím, že práve na tomto pocite som začala byť postupne závislá :-)“ Janka, 32 r.
janka mala bolesti chrbta

Chceš si nájsť čas sama pre seba!

Od istého veku sme my ženy v jednom kole. Akonáhle do toho vstúpi rodina, môžeme mať niekedy pocit, že sa všetko točí len okolo detí a manžela. Treba nakúpiť, navariť, upratať a neviem čo všetko. Úžasné je, ak nám v tom doma pomáhajú, ale aj tak, popri tom všetkom potrebujeme chvíľku pre seba.

Nebolo by skvelé, keby si naučila rodinu, že pol hodina až hodina denne patrí len tebe? Môžeš si najprv 20-30 minút odcvičiť a potom si dopriať napríklad kúpeľ vo vani pri dobrej knihe. Oponuješ mi, že sa to nedá? Hm, tak Andrea ťa vyvedie z omylu.

„Výzva mi pomohla k tomu, že som si konečne pre seba vyhradila čas na cvičenie, naučila som deti a manžela, že tento čas je len pre mňa.... našla som chuť a radosť z cvičenia, ešte nikdy mi to tak dlho nevydržalo že 50 dní v kuse cvičím...ale budem pokračovať, už nepoľavím....“Andrea, 39 r.

Chceš ísť dobrým príkladom pre tvoje deti!

Deti sú ako naše zrkadlá. Radi po nás všetko opakujú. Preto najlepší spôsob, ako ich niečo naučiť, je ísť im príkladom. To, čo budú vidieť na nás, budú chcieť robiť aj oni. Platí to aj pre cvičenie a zdravé stravovanie! Vedia to aj naše mamičky

„Moja motivácia zapojiť sa do výzvy bola hlavne vrátiť sa k zdravému životnému štýlu aby som mohla byť dobrým príkladom pre svojho syna. Chcem ho odmala viesť k správnym stravovacím návykom a pravidelnému pohybu a keď bude mať za príklad rodičov, myslím, že to bude tá najlepšia motivácia i pre neho a bude to brať ako samozrejmosť.“ Veronika, 26 r.
veronika-koukalova-e1490946123636

Dôvodov, prečo by si mala začať cvičiť je nespočetne veľa. U nás vo Fitshakeri ti ponúkame celoročne možnosť cvičiť doma a vybrať si môžeš až z 18tich druhov cvičení. Máme ale super správu. Nakoľko sa všetkým naše výzvy páčia, chystáme pre teba aj tento rok Výzvu do plaviek. Začneme spolu už 2.mája 2017. :-)

Ak nechceš zabudnúť, registruj sa už teraz  na stránke sexypostava.sk a pošleme ti emailom notifikáciu, že začíname!

Fotka autora
Katarína Vrbičanová
Head of Content

Moje telo je to jediné, s kým musím prežiť celý život. Nie je to len klišé fráza, ale niečo, podľa čoho sa snažím žiť. Rada objavujem nové zdravé recepty, obklopujem sa pozitívnymi vecami a zbožňujem pohyb. Táto trojkombinácia je pre mňa dôvod, prečo som aj ja súčasťou Fitshakera :-)

Kategórie

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.