Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Zacvič si Piloxing + súťaž o tričko!

Skúšali ste už Piloxing? Áno, to je to cvičenie, kde sa spojil box, pilates a tanec do jedného. Pridala sa energická hudba a krásne cvičenie bolo na svete. Ak by ste si chceli zacvičiť aspoň takú malú ochutnávku z Piloxingu, prinášame vám videjko so zakladateľkou Vivecou Jensen. Stretli sme ju na pódiu na jednej z najväčších svetových výstav na FIBE v Nemecku. Keď začala cvičiť, energia začala lietať po celej sále. Nechajte sa ňou "nainfikovať" aj vy :-). 
Ako môžete vidieť aj na Vivecinom tričku, mottom Piloxingu je: " Sleek, sexy, powerful". V preklade elegantné, sexy a výkonné. Tieto vlastnosti by malo mať každé telo, čo poviete? :-)
Piloxing-Fitshaker-2
Pri Piloxingu nielen "vyboxujete" zo seba všetky problémy, ale aj sa naladíte na správnu nôtu. Vyplavíte endorfíny a ostane vám po ňom ako bonus nielen skvelý pocit, ale aj úsmev na tvári :-).
Fitshaker-Piloxing-3
Teraz už sľúbené videjko (vyzuť topánky, urobiť v obývačke priestor na cvičenie a ideme na to):
https://youtu.be/uI-hj_qok-k?list=PLXMyYZaimZIRIDoKbF3a2K94m9YDAC7L8
Na záver súťaž!
Ak chcete vyhrať krásne Piloxing tričko, shaker a fit tyčinku, napíšte nám do komentára či ste už Piloxing skúšali a či by ste ho privítali na Fitshakri vo forme videí na cvičenie na doma. Ak nie, tak aký druh cvičenia by vás najviac potešil. Jedného šťastlivca vyžrebujeme 22.4.2015 (v stredu) o 20:00.
Fitshaker-sutaz-piloxing-tr
Držíme palce :-)
 
Fotka autora
Lucia Švaral
Spoluzakladateľka Fitshakera

Som inštruktorkou rôznych skupinových cvičení, trénerkou a výživovou poradkyňou. Rada trávim hodiny nielen v telocvični, ale aj na čerstvom vzduchu a v kuchyni. Prostredníctvom mojich článkov by som ťa chcela "chytiť za ruku" a ukázať ti zdravšiu a lepšiu cestičku, po ktorej môžeš ísť. Budeš sa na nej cítiť fantasticky. Sľubujem :-).

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.