Vianočný VIDEOTRÉNING na uvoľnenie chrbtice a získanie energie TU!

Poďme si aj v čase predvianočného zhonu nájsť 5 minút pre seba pomocou tohto krátkeho videocvičenia. Rozhýbeme v ňom chrbticu a posilníme centrum nášho tela, ktoré je zdrojom našej SILY (vnútornej i fyzickej). Nezabúdajme, že aj krátkym cvičením, malými pozitívnymi rozhodnutiami a novými návykmi udržujeme svoje telo fit a myseľ otvorenú. Získajme spoločne novú silu a energiu do ďalších dní :-).

Ako začať?

Nájdi si vhodný priestor, podložku pod seba, zhlboka sa nadýchni, vydýchni a pokús sa týchto 5 minút sústrediť len na telo a dych. A už stačí len nasledovať inštrukcie vo videjku. Pusti “PLAY” a bav sa.

 

Krásne sviatky a veľa energie všetkým!

 

TIP na darček:

Poznáš ženu, ktorá miluje cvičenie, ale nemá čas dostať sa do fitka alebo na skupinové cvičenie? Daruj jej Fitshaker členstvo! Veď, čo môže byť viac super, ako darovať energiu, zdravie a krásny pocit zo samej seba? Inak, ak daruješ ročné členstvo, máme darček aj pre teba – novú sladkú kuchárku Z fitka do kuchyne 3. Viac info TU :-).

fitshaker clenstvo

 

Inšpirovať sa môžeš aj týmito tipmi na darček:

Darčeky, ktoré pomáhajú – daruj kozu, posteľ, prenajmi stromček, pomôž deťom v detských domovoch alebo seniorom v domove dôchodcov

Daruj drobnú vychytávku do kuchyne pre všetky gazdinky – povedz jej svojím darom, že jej chceš spríjemniť čas v kuchyni

Andrea Peniaková

Článok bol pridaný dňa 21/12/2015 a zaradený do kategórie: Cvičenie   |   Autor: Andrea Peniaková

Komentáre