Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Tropická mangová limonáda s ananásom

10 min
4 porcie
letné nealko drinky

Potrebujeme: 

  • 1 ks zrelého manga
  • 8-10 lístkov mäty
  • 200 ml ananásovej šťavy
  • 500 ml perlivej vody
  • ľad
letné nealko drinky

Leto a limonády sú parádna dvojica. Spríjemniť si horúce dni pohárom sladkej tropickej limče padne vhod každej z nás. Preto určite vyskúšaj aj túto, je jednoduchá, rýchla a zachutí úplne každému.

Ako na to?

1

Mango ošúpeme a vložíme do mixéra a spolu s mätou rozmixujeme. Rozmixovaná mäta ochutí našu limonádu oveľa viac ako celé lístky.

2

Do džbána nalejeme vodu, pridáme ľad a ananásovú šťavu. Najlepšie je odšťaviť si ananás priamo doma, ale môžeme použiť aj ananásový džús. Pri výbere však dávaj pozor, aby to bol džús bez pridaného cukru.

3

Pridáme mangovo-mätovú zmes a premiešame 😊.

letné drinky

Osviežujúca a chutná limonáda na horúce dni k bazénu alebo na terasku je hotová 😊. Nezabúdaj však na pitný režim, ktorý sa má skladať hlavne z čistej pitnej vody.

Aj v našich knihách Z fitka do kuchyne špeciál I, II a III nájdeš recepty na letné drinky, ale aj množstvo inšpirácie na varenie a pečenie po celý rok:

fitness jedálniček
Fotka autora
Veronika Kašická
Redaktor vo Fitshaker

Úsmev na tvári, varecha v ruke a stále nové nápady. Tak nejako by som sa charakterizovala. Baví ma vymýšľať nové, zdravé a hlavne bezlepkové recepty na ktorých si pochutí naozaj každý. To že som komunikatívna a rada sa rozprávam s ľuďmi si môžete všimnúť na rozhovoroch ktoré pravidelne pribúdajú na našom blogu. Preto ak ti chýba motivácia rýchlo si nejaký prečítaj. ????

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.