Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Ako schudnúť a cítiť sa zdravo? Poď s nami do 50-dňovej výzvy!

výzva

Možno aj ty patríš k 99% žien, ktoré si rok čo rok hovoria, že nový rok bude prelomový. "Začnem cvičiť, jesť zdravo, už žiadne sladkosti...!" Je to i tvoj prípad? Chceš schudnúť, či vyformovať postavu? Tak tento rok sa ti to skutočne podarí! Ako to vieme? Pripravili sme pre teba unikátnu  50-dňovú výzvu, ktorá ti pomôže k tvojim veľkým cieľom. Každý deň video s cvičením, pomoc so stravovaním a každodenná motivácia, s ktorou prekonáš aj tie najväčšie krízy a dosiahneš i tie najtajnejšie sny.

Zapoj sa do 50-dňovej novoročnej výzvy!

Vhodnejší čas na nový začiatok asi nejestvuje. Sme prejedené po vianočných sviatkoch a zároveň plné entuziazmu z novoročných predsavzatí. Toto musíš využiť! Ale pozor, výzva nie je iba záležitosť 50 dní. Práve naopak, počas týchto dvoch mesiacov sa ti cvičenie a dosiahnuté viditeľné výsledky dostanú tak pod kožu, že si zrazu uvedomíš svoje nové, zdravšie a krajšie JA :-). Bez diéty, tabletiek na chudnutie, hladoviek. Malými krôčikmi sa postupne dopracuješ k udržateľným výsledkom. Čaká ťa 50 dní, v ktorých budeme spoločne cvičiť, rozumne a zdravo jesť a hlavne motivovať sa navzájom!
sexy-postava

Čo získaš zapojením sa do výzvy?

1. Cvičenia na každý jeden deň

Nemusíš chodiť do fitka. Stačí ti kúsok priestoru doma a počítač. Každý deň na teba bude čakať jedno online VIDEOcvičenie s profi trénerkou. Tieto cvičenia ti zaberú len cca 30 minút času a sú zostavené presne tak, aby si čo najviac spaľovala tuk a formovala problémové partie. 

2. Fungujúce rady ohľadne stravovania

Žiadny jedálniček, ktorý ťa bude obmedzovať. Dáme ti niečo oveľa, oveľa lepšie. Naučíme ťa, ako sa stravovať, aby si jedla chutne, zdravo a nehladovala. Všetko prostredníctvom pravidelných vzdelávacích videí s výživovou poradkyňou a trénerkou Deniskou Lipovskou. Taktiež ťa budeme pravidelne zásobovať zdravými receptami, vďaka ktorým si zdravý životný štýl jednoducho zamiluješ.
denisa_lipovska_vyzva2

3. Poriadnu dávku motivácie

Odhodlať sa žiť zdravo nie je to najťažšie. Oveľa náročnejšie je vytrvať! Budeme ťa podporovať a motivovať, aby si to nevzdala. A nielen my! Ale aj ostatné ženy z výzvy, ktoré stretneš aj vo Facebookovej udalosti. Spoločne to pôjde oveľa ľahšie! :-)

Athletic young woman showing muscles arms on a isolated black background

Ako sa do výzvy zapojiť?

Je to naozaj jednoduché. Klikni na www. sexypostava.ska vyber si z dvoch možností zapojenia sa do výzvy. Dozvieš sa tam všetky informácie o výzve a jej priebehu.

Registruj sa ešte DNES. Prihlasovanie je možné len do nedele 8.1.2017!

sutaz-vyzva-novorocna

Motivácia ako sa patrí!

Ak sa rozhodneš ísť do výzvy naplno, a na záver sa podeliť s nami o výsledky svojho chudnutia, môžeš vyhrať niektorú z 10 lákavých cien, ktoré potešia (nielen) všetky fitness maniačky. Podmienkou je odfotiť sa na začiatku výzvy s Fitness diárom 2017, ktorý ti bude nerozlučným parťákom nielen počas výzvy. Prvou cenou je víkendový wellness pobyt v HOTELI PARTIZÁN**** na Táľoch pre 2 osoby v hodnote 310 EUR! Nádherná príroda Nízkych Tatier, celoročné športové vyžitie a krásny wellness, bude tou najlepšou odmenou pre tú z vás, ktorá dosiahne s našou výzvou najlepšie výsledky. Tak to už je motivácia, však? Viac info o možnosti vyhrať ti pošleme na e-mail presne 9.1.2017, kedy to všetko vypukne :-).

img_1417
aquakids_panorama

Želáme Ti ten najkrajší a najzdravší rok 2017. Odštartujme ho spolu! 

Fotka autora
Tatiana Šimončičová
Redaktor vo Fitshaker

Vždy som inklinovala k športu a zdravej, ľahkej strave. Som milovníčkou behu a pilatesu, ktoré mi prinášajú obrovskú radosť a zároveň čas, kedy sa venujem iba sama sebe. Po tom, ako som sa stalo mamou, je pre mňa zdravé a rýchle varenie alfou a omegou. Fitshaker mi v tom vždy pomáhal a teraz, keď som jeho súčasťou, sa teším, že budem pomáhať aj ja vám, novými receptami a tipmi.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.